Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wakacje za granicą z małym dzieckiem. Miejsca, gdzie dolecisz w 2 godziny

 

Wakacje za granicą z małym dzieckiem. Miejsca, gdzie dolecisz w 2 godziny

Wielogodzinna podróż to nie jest dobry pomysł na początek rodzinnego wyjazdu. Lepiej nie narażać się na marudzenie znudzonych maluchów. Jeżeli zatem zastanawiasz się, dokąd polecieć na wakacje z dziećmi, to weź pod uwagę kilka poniższych kierunków. Lot nie będzie długi, więc maluchy powinny być zadowolone.


 

Bułgaria - Złote Piaski i Słoneczny Brzeg


 

Lato 2022 w Bułgarii to ciekawa opcja na szybkie dotarcie do celu. Z kilku polskich miast startują samoloty do kurortów zlokalizowanych na wybrzeżu Morza Czarnego. A tam czeka na turystów mnóstwo atrakcji. Dzieci niemal cały dzień mogą spędzić na rozległej i piaszczystej plaży. Co ważne, nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo, ponieważ zejście do wody niemal w każdym miejscu okazuje się wyjątkowo łagodne.


 

Chorwacja


 

Wakacje z dziećmi w Chorwacji warto rozważyć ze względu na liczne połączenia lotnicze między polskimi a chorwackimi miastami. Mimo że plaże na wybrzeżu Morza Adriatyckiego są z reguły kamieniste, to i tak mają swój niewątpliwy urok. Chorwacja przyciąga świetnie rozwiniętą infrastrukturą. Bez problemu znajdziesz hotel przygotowany specjalnie dla rodzin z dziećmi – z basenami, placami zabaw, aquaparkami i wykwalifikowanymi animatorami dla najmłodszych.


 

Albania


 

Kolejna propozycja również oznacza krótki, maksymalnie 2-godzinny przelot. Riwiera Albańska okazuje się doskonałym pomysłem dla rodzin spragnionych wypoczynku na piaszczystych plażach bez tłumów. Szczególnie Durres jest ciekawym miejscem, a przede wszystkim dobrze przystosowanym do bezpiecznego pobytu dla najmłodszych.


 

Włochy


 

Słoneczna Italia to więcej niż sam półwysep. Komfortowe warunki znajdziesz też na jednej z włoskich wysp. Warto przyjrzeć się walorom Sardynii. To idealna lokalizacja na aktywny wypoczynek. Możesz wynająć jacht albo całą rodziną ruszyć na podziwianie świata podwodnego w masce i z płetwami – snorkeling nadaje się przecież już dla kilkuletnich dzieci (jeżeli oczywiście potrafią pływać).


 

Majorka


 

Lato 2022 możesz też spędzić ze swoją rodziną na tej jednej najbardziej znanych wysp hiszpańskich. Wprawdzie lot na Majorkę trwa nieco dłużej, bo około 3 godzin, ale warto skorzystać z oferty tamtejszych kurortów. Dzieci będą zachwycone przede wszystkim wspaniałymi parkami wodnymi oraz wizytą w Palma Aquarium, w którym można podziwiać niemal 8 tysięcy okazów podwodnej fauny i flory z rekinami, płaszczkami, meduzami i żółwiami na czele.


 

Costa Brava


 

Strzeżone piaszczyste plaże z monitoringiem, urocze zatoki otoczone klifami i piniowymi lasami, zabytkowe miasteczka i perfekcyjnie przygotowana infrastruktura dla turystów – okolice Barcelony to niewątpliwie raj na wakacyjny wypoczynek. Oczywiście musisz zabrać rodzinę do jednego z parków wodnych, w których zostały wydzielone specjalne strefy dla najmłodszych ze ślizgawkami i miniwodospadami. Starsze dzieci zauroczy z kolei możliwość zjazdu na pontonach albo pobyt w parku linowym.

Partnerem wpisu jest ITAKA – oferująca wakacje za granicą z polskimi animacjami dla dzieci.


Data dodania: 25.07.2022 - 11:08

Innowacyjna Gospodarka