Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Jak zachęcić pracowników do wzięcia udziału w konferencji?

 

Konferencje naukowe czy biznesowe to świetna okazja, aby poszerzyć kompetencje swoich pracowników – dowiedzieć się o nowościach w branży, spotkać jej czołowych przedstawicieli. Warto jednak zorganizować wyjazd na konferencję w taki sposób, aby pracownicy chętniej w niej uczestniczyli. Jak to zrobić?

 

 

Dlaczego warto zachęcać pracowników do konferencji?

Dla każdej firmy czy organizacji konferencje mogą być niezwykle rozwijające. Rzeczywiście, wiążą się z koniecznością pozostawienia swoich zwyczajnych zawodowych obowiązków, ale bywa i tak, że to wcale nie jest zachęta. Niekiedy odbywają się one w dni wolne od pracy i wymagają poświęcenia prywatnego czasu. Nawet płatny udział w konferencjach nie jest dla niektórych pracowników wystarczającą zachętą, dlatego warto skusić ich czymś jeszcze. Mając możliwość spędzenia swojego wolnego czasu samotnie wraz z rodziną w komfortowym hotelu i w godzinach poza spotkaniami branżowymi spędzania go na rozrywkach – to zdecydowanie ciekawsza alternatywa!

Sala konferencyjna Zakopane – spędzaj czas w przyjaznych warunkach

Niewygodne krzesła, brak klimatyzacji i monotonne przemówienia, w których wcale nie masz ochoty brać udziału – to już przeżytek. Dziś hotele dysponują przestronnymi, doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi w Zakopanem lub w innej turystycznej miejscowości, dzięki czemu masz szansę połączyć przyjemny wyjazd z podnoszeniem kwalifikacji. Sala konferencyjna Zakopane taka jest wyposażona w naprawdę wygodne krzesła i stoły, przy których możesz swobodnie rozłożyć materiały lub laptopa. Osoby referujące mają do dyspozycji rzutniki, komputery i inne multimedia, które ułatwiają przedstawianie swoich prezentacji w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach, z dowolnego nośnika. Dzięki temu dużo łatwiej jest poprowadzić spotkanie, ale również przyjemniej uczestniczy się w nim – gdy jest ono prowadzone z użyciem nowoczesnych narzędzi. Przy długich spotkaniach przyda się też catering – który dostępny jest w większości ofert hotelowych, przez co mogą one toczyć się w naprawdę spokojnym rytmie, nie niepokojone nerwowym zerkaniem uczestników na zegarek.

Konferencja – dlaczego warto ją zorganizować w hotelu?

Aby zachęcić pracownika do wzięcia udziału w konferencji odbywającej się w innym mieście, należy mu zapewnić odpowiednie warunki. Jeśli chodzi o wynajem sal konferencyjnych Zakopane dysponuje wieloma hotelami, takimi jak Aquarion, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. W dobrym otoczeniu i ze świadomością, że wystarczy tylko z konferencji dostać się do swojego pokoju, by po niej odpocząć, o wiele łatwiej skupić się na pogłębianiu własnej wiedzy. Jeszcze przyjemniej jest, kiedy ma się świadomość, że gdy tylko konferencja się zakończy, będzie można skorzystać z hotelowego baru, basenu, SPA lub innych rozrywek, albo po prostu przejść się na spacer w jakże pięknych okolicznościach przyrody! Zdecydowanie wyjazdowe konferencje z noclegiem w dobrym hotelu to coś, co sprawi, że wszyscy Twoi pracownicy zechcą w nich uczestniczyć!


Data dodania: 29.04.2022 - 13:28

Innowacyjna Gospodarka