Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Dodatkowe atrakcje w hotelu

 

Dobry hotel to taki, który oferuje moc atrakcji i udogodnienia zgodne z naszymi oczekiwaniami. Na Pojezierzu Mazurskim nietrudno o takie miejsce. Na jakie atrakcje można liczyć? Odpowiadamy w poniższym wpisie!

 

Atrakcje dla dzieci w hotelu w Mikołajkach

Ciepłe letnie dni mają to do siebie, że zwykle spędza się je z dala od czterech ścian. Na taką okazję ośrodki takie jak Hotel Mikołajki stworzyły nowoczesne place zabaw. To jedno z tych miejsc, które wszyscy chętnie odwiedzaliśmy jako dzieci. Czasy się zmieniają, ale pewne rzeczy pozostają niezmiennie atrakcyjne. Na terenie placu zabaw tego ośrodka najmłodsi znajdą m.in, rakietę, po której będą mogli się wspinać, ślizgawkę oraz zabawki do beztroskiego bujania się. Rodzice będą mogli odetchnąć, gdyż obsługa hotelu dokłada starań, by plac zabaw był tak bezpieczny jak to możliwe. Dla amatorów wodnych szaleństw ośrodki oferują wydzielony obszar w strefie basenowej. Dzieci znajdą tam brodzik wypełniony ciepłą wodą (cieplejszą niż w pozostałych basenach), do którego będą mogły zjeżdżać po zjeżdżalni, na przykład w kształcie zwierząt.

Dla relaksu

Ważnym punktem urlopowym jest oczywiście błogi odpoczynek. Ważne więc, aby hotel miał centrum odnowy biologicznej, baseny czy masaże w ofercie. W tak turystycznej miejscowości jak Mikołajki noclegi z basenem nie są zjawiskiem jednostkowym. Dla przykładu we wspomnianym ośrodku znajduje się dobrze wyposażona strefa SPA&Wellness. Każdy kto przekroczy próg strefy SPA może mieć pewność, ze trafi pod opiekę wysoko wykwalifikowanego zespołu. Używane przez obsługę kosmetyki francuskiej marki Saint Malo należą do najwyższej półki.

Hotele oferują też strefy basenowe, które spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom wycieczki. Część z nich wyposażona jest w udogodnienia takie  jak hydromasaże, jacuzzi, przeciwprądy czy basen o głębokości 140 cm idealny do pływania. Czym jednak byłaby taka strefa wypoczynku bez profesjonalnych saun? W ofercie Hotelu Mikołajki znajduje się sauna sucha (zwana fińską – wspomaga przemianę materii), sauna solna (idealna na problemy z układem oddechowym), łaźnia parowa (oczyszcza organizm), aromatyczna i błotna. Błoto (właściwie glinka) pielęgnuje i leczy skórę, stawy oraz mięśnie. Jeśli dołożymy do tego Słoneczną Łączkę gwarantującą komfortowe i bezpieczne opalanie otrzymamy pełny przekrój możliwości zaczerpnięcia relaksu. Warto zaznaczyć, że strefa saun jest strefą nagości. Jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych.

Przez żołądek...

Doskonale wiemy, że dla sporego grona Gości odwiedzających Pojezierze Mazurskie ważnym aspektem podróży jest kuchnia. A ta w tym regionie potrafi być naprawdę wyśmienita! W hotelowej restauracji New Island mieszczącej się obok wspomnianego hotelu, obsługa bardzo wyraźnie stawia na akcenty regionalne. Jako cel obiera sobie tworzenie kuchni fusion, czyli powstającej z połączenia tradycyjnych smaków z nowoczesnymi dodatkami czy zaskakującą formą. Lokalne, sezonowe produkty i prawdziwa fuzja smaków – tego nie można pominąć odwiedzając Mikołajki! Regionalne sery, dziczyzna, ryby... tego po prostu trzeba spróbować.

Hotel z dodatkowymi atrakcjami to świetny sposób, by spędzić udany urlop bez względu na pogodę. Można wybrać się do niego o każdej porze roku i cieszyć urokami prawdziwych wakacji w luksusowym stylu. A to wszystko najbliżej jak się da – we wspaniałej, polskiej krainie wielu jezior!


Data dodania: 29.03.2022 - 11:49

Innowacyjna Gospodarka