Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Nietypowe atrakcje w Jastrzębiej Górze

 

Wyjazd na urlop nad morze to wyjątkowa okazja do aktywnego wypoczynku oraz spędzenia wolnego czasu z najbliższymi w sposób zapewniający skorzystanie z licznych atrakcji. Goście planujący pobyt w Jastrzębiej Górze oprócz wylegiwania się na plaży oraz kąpieli w błękitnych falach Bałtyku, mogą liczyć na mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji. Niektóre z nich na długo zapadną w pamięć, przywołując cudowne wspomnienia.

 

Osoby szukające sposobu na całkowity odpoczynek od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku znajdą w Jastrzębiej Górze spokój, ciszę oraz rozmaite atrakcje turystyczne, pozwalające w pełni nabrać sił. Wśród nich nie brakuje miejsc pozwalających na spędzenie czasu zarówno w sposób aktywny, jak i pasywny.

Wybierając się na wakacje do Jastrzębiej Góry, warto pamiętać o tym, co charakteryzuje ten malowniczy i klimatyczny kurort nadmorski. Cechą rozpoznawczą tej miejscowości jest przepiękna szata roślinna oraz niezwykłe punkty widokowe. W sezonie letnim odbywają się tu liczne koncerty oraz imprezy plenerowe, natomiast goście przebywający w obiektach noclegowych mogą liczyć na szereg atrakcji i udogodnień.

Jeśli chodzi o pobyt w kurorcie Jastrzębia Góra hotel Astor, oferuje pełen zakres usług, umilających błogi wypoczynek i zadbanie o zdrowie duszy oraz ciała. Dogodna lokalizacja obiektu umożliwia łatwe dotarcie do wielu atrakcji oraz ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Jednym z nich jest bez wątpienia Lisi Jar. Każdy, kto odwiedza Jastrzębią Górę, powinien udać się do tego urokliwego miejsca. To wąwóz o długości około 350 metrów z licznymi wolno rosnącymi stuletnimi bukami, a także z dzikimi gruszami, świerkami i brzozami. Często odwiedzany ze względu na niesamowity klimat.

Zwiedzając zakamarki w Jastrzębiej Górze, warto udać się do Wąwozu Strondowy Jar. Zachwyca on bujną roślinnością, rosną tu liczne krzewy, w tym: jałowce i żarnowce, a także majestatyczne buki oraz liczne kępy barwnych wrzosów. Natomiast Jastrzębski Klif o wysokości około 33 metrów to kolejny punkt na turystycznej mapie warty odwiedzenia. To niezwykle urokliwe miejsce odkrywa fantastyczny krajobraz nadmorski. Wieczorami można tu podziwiać zachody słońca zanurzającego się w bezkresnym horyzoncie morza.

Miłośnicy zabytków architektonicznych powinni odwiedzić ulicę Bałtycką. Tu zobaczą urokliwe wille pochodzące z lat dwudziestych XX wieku. Warto również udać się na ulicę Królewską, aby zobaczyć willę Pawłowicza i willę „Kaszubę” Szymańskiego. W czasie spaceru klimatycznymi uliczkami można odwiedzić Kościół św. Ignacego Loyoli, który zadziwia nowoczesną architekturą i ciekawym wystrojem wnętrza.

Miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w Jastrzębiej Górze, jest Muzeum Figur Woskowych. To niepowtarzalna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Natomiast w Przystani Kajakowej „Czarna Woda” można wypożyczyć kajaki i udać się na spływ malowniczym szlakiem kajakowym rzeki Czarna Woda.

Jastrzębia Góra hotel z pełnym pakietem atrakcji

Spędzając wczasy w nadmorskim kurorcie, nie można zapomnieć, o zapewnieniu sobie i osobom towarzyszącym atrakcji również w razie niepogody. Dlatego wybór obiektu noclegowego musi zostać dokładnie przemyślany. Wygodne łóżko, piękny widok z okna pokoju hotelowego i smaczne posiłki to za mało.

 

Warto wybrać miejsce ze SPA, Welles, basenem, salą zabaw dla dzieci oraz animacjami dla najmłodszych. Tego typu atrakcje znajdują się w ofercie hotelu Astor. Reasumując, jeśli chodzi o wybór nadmorskiego kurortu, takiego jak Jastrzębia Góra hotel Astor to miejsce pozwalające w pełni skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji w szczególności tych nietypowych.


Data dodania: 02.03.2022 - 12:49

Innowacyjna Gospodarka