Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Czy warto pojechać na wczasy oczyszczające?

 

Oczyszczanie organizmu to dość trudny do przebrnięcia proces, dla którego warto wygospodarować odpowiedni czas w swoim życiu. Czym powinien się charakteryzować najlepszy moment na oczyszczanie i czy warto je przeprowadzić w nadmorskim hotelu ze SPA?

 

Kiedy warto rozpocząć oczyszczanie organizmu?

Każdego dnia organizm człowieka narażony jest na działanie różnych zanieczyszczeń – z żywności, powietrza, kosmetyków, używek. Wiele osób odczuwa ich negatywne skutki – bóle głowy, rozdrażnienie, ospałość, bezsenność, problemy z koncentracją, pogorszone trawienie, podatność na infekcje i inne. Szczególnie narażone są na to osoby żyjące w dużych miastach. Oczyszczenie organizmu z toksyn i metali ciężkich najlepiej przeprowadzić raz lub dwa razy do roku, stosując specjalną dietę i poddając się rozmaitym aktywnościom oraz zabiegom.

Najlepszy czas na oczyszczanie to dni wolne od pracy – ponieważ osłabiony niskokaloryczną dietą organizm przez pierwsze 2-3 dni może gorzej radzić sobie z normalnym funkcjonowaniem. Wczasy oczyszczające z dietą owocowo-warzywną to lepszy pomysł niż samodzielne przeprowadzanie diety w domu również dlatego, że możesz w tym czasie skupić się wyłącznie na sobie, zamiast próbować w wolne dni nadrobić domowe obowiązki.

Dlaczego warto wyjechać na oczyszczające wczasy?

Hotel Astor nad morzem to doskonałe, klimatyczne miejsce na taki pobyt – samotny, dla par lub przyjaciół. Powietrze wysycone jodem, możliwość zażywania na co dzień morskich kąpieli i wypoczywania w słońcu, długie spacery lub wycieczki rowerowe – to wszystko sprzyja pobudzeniu naszych komórek do wytężonej pracy, przyspieszeniu metabolizmu i w efekcie wydalenia większości toksyn z ciała.

W hotelu nie tylko masz możliwość komfortowego noclegu, ale otrzymujesz także całodzienne wyżywienie – specjalnie opracowane pod kątem diety owocowo-warzywnej na potrzeby tego turnusu. Tym samym – Ty odpoczywasz, a spożywane przez Ciebie posiłki pracują na Twoje lepsze samopoczucie w przyszłości!

Jakie efekty dają wczasy oczyszczające?

Przez tych kilka dni pobytu w hotelu na wczasach oczyszczających możesz osiągnąć wiele zadowalających efektów. Zmniejszy się Twoje zapotrzebowanie na kalorie dzięki diecie eliminacyjnej. To świetny wstęp do odchudzania, a nawet sposób na szybkie wysmuklenie sylwetki, choć należy pamiętać, że oczyszczanie nie ma na celu redukcji masy ciała – jest to jedynie efekt uboczny.

 

Możesz zaobserwować u siebie po kilku dniach znaczny przyrost energii, lepszą kondycję skóry i większą witalność, a także poprawę koncentracji. To efekt stopniowego uwalniania tkanek Twoich mięśni, mózgu i narządów wewnętrznych z toksyn. Podczas pobytu masz również możliwość korzystania z licznych zabiegów SPA, takich jak sauna, masaże czy zabiegi pielęgnacyjne. Ich zadaniem jest przyspieszyć i wzmocnić oczyszczanie ciała poprzez dietę. Taki pobyt zdecydowanie wart jest swojej ceny – nie tylko szybko oczyści Cię, ale również nauczy, jak dbać o siebie i pomoże zrobić pierwszy krok w stronę zdrowszej diety, trybu życia i skuteczniejszej pielęgnacji własnego ciała i ducha!


Data dodania: 26.11.2021 - 11:03

Innowacyjna Gospodarka