Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Kołobrzeg - Co robić kiedy dzieci mają dość plaży lub pada?

 

Wakacje nad morzem. Piękna perspektywa. Wypoczynek, słońce, plaża i Morze Bałtyckie. To scenariusz na który w tym roku zdecyduje się jeszcze więcej Polaków niż zwykle. Jedno z najpopularniejszych polskich, nadmorskich miast ponownie odwiedzi tysiące turystów.

Co jednak zrobić kiedy podczas naszego rodzinnego urlopu kolejny dzień na plaży nie będzie już tak atrakcyjny jak na początku? Dzieci bardzo szybko się nudzą, a ciągłe kąpiele w morzu mogą ich już nie zadowolić.

Dodatkowo nad polskim morzem zawsze może nas zastać gorsza pogoda. Deszczownie dni to raczej standard niż anomalia.

Jak wtedy spędzić czas z rodziną i które atrakcje dla rodzin z dziećmi w Kołobrzegu będą najlepsze?

Aquapark

Jeśli problemem jest tylko i wyłącznie zła pogoda to dobrym miejscem w które można zabrać własne dzieci będzie miejscowy aquapark. Tam dzieci będą mogły kontynuować kąpiele i wodne zabawy, a aura panująca na zewnątrz nie będzie już dla nich problemem.

Ukryta Kraina

Magiczna wystawa dla dzieci podczas której mali widzowie biorą udział w interaktywnej przygodzie. Wcielają się w rolę małych czarodziejów i z różdżką w ręku zwiedzają kolejne ekspozycje. Wśród z nich znajdą mówiące postacie prowadzące ich przez kolejne etapy podróży, a także żywe zwierzęta i ciekawe zadania. Połączenie nauki i przygody gwarantuje dzieciom świetną zabawę, a rodzicom plan na kilka godzin kolejnego urlopowego dnia.

Muzeum6D

Interaktywne muzeum w którym dzieci mogą poznać nadmorskie i rybackie historię sprzed ponad 100 lat. Mali widzowie znajdują się tutaj w samym środku ekspozycji. Mogą dotykać eksponatów, a aktorzy i interaktywne rekwizyty pomagają się wczuć w klimat legend i fantastycznych opowieści. Jest to kolejne świetne miejsce łączące naukę z zabawą, która pochłonie dzieci na kilka godzin.

Miasto Myszy

 

Wspaniała wystawa kilkuset małych gryzoni, która znajduje się w Kołobrzegu zaprasza wszystkie dzieci, rodziny i grupy zorganizowane. Na miejscu można poznać życie małych, kolorowych myszek, które żyją w przyjaznych i specjalnie zaprojektowanych “domkach”. Każda scenografia w których możemy zobaczyć myszy jest pięknie wykonana. Miasto Myszy imituje najbardziej znane miasta takie jak Paryż, miejskie targowiska i rynki, kosmos, dżunglę czy bezludną wyspę. Gwarantuje to interesujący czas spędzony z własnymi dziećmi w deszczowy dzień nad morze.


Data dodania: 04.08.2020 - 13:11

Innowacyjna Gospodarka