Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Jak przygotować się do wesela?

 

Z całą pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, że planowanie wesela to ciężka sprawa. Trzeba przewidzieć wiele rzeczy i wyprzedzić możliwe problemy. Po prostu trzeba być o krok przed nimi. Dodatkowo należy też zadbać o piękną oprawę imprezy i doskonałe menu. Jak się do tego zabrać?

 

Lista weselna

Na pewno przyda się opracowanie listy weselnej. Możesz umieścić na niej wszystkie punkty, które umożliwią Ci zaplanowanie wesela krok po kroku. Po prostu będziesz odhaczać następne punkty z listy i niczego nie pominiesz. Na liście koniecznie musi znaleźć się sala, catering, zespół, zaproszenia, kwiaty, fotograf, obrączki i ubrania dla Młodych. Oczywiście punktów może być więcej. Możesz też dodać: ozdoby, wodzireja, prezenty dla rodziców i gości lub księgę gości. Nie ma ściśle określonego schematu, co musi znaleźć się na weselu, więc możesz popuścić wodze wyobraźni. Tradycyjnego fotografa zastąpić fotobudką. Możesz zrezygnować z podawania alkoholu albo zastąpić piętrowy tort słodkim bufetem z babeczkami. To Twoja uroczystość, nie musisz przejmować się tradycją, jeśli Ci ona nie odpowiada. Wybierz z niej to, co Cię zachwyca i stwórz niepowtarzalną uroczystość.

Sala w hotelu

 

Najważniejszym i pierwszym punktem na liście weselnej powinien być wynajem właściwej sali. Możesz znaleźć ją np. tutaj http://hotel-mieszko.pl/organizacja-imprez/wesele. Im wcześniej ją zarezerwujesz, tym lepiej. Piękne sale cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zdarza się, że nie ma w nich wolnych terminów już dwa lata do przodu. Koniecznie dowiedz się, co jeszcze można zamówić wraz z salą. Być może nie będziesz musiał też przejmować się komponowaniem jedzenia oraz ozdobami sali i stołów. Wybór pasujących do siebie obrusów, talerzy, serwetek, świeczników, sztućców i dekoracji może być ogromnym wyzwaniem dla gustu i dla kieszeni. Łatwiej jest skorzystać z gotowych propozycji pracownika sali weselnej. W niektórych miejscach można nawet skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Dzięki temu fachowiec odciąży Cię od najtrudniejszych wyborów i pomoże podjąć decyzję zgodnie z najnowszą modą i własnym doświadczeniem. Jeśli planujesz huczne wesele, to powinieneś urządzić je w hotelu. Będzie to najwygodniejsze rozwiązanie z perspektywy gości, którzy nie będą musieli specjalnie szukać noclegu. Bardzo często hotele proponują specjalne oferty cenowe dla gości weselnych. Czasami też w cenie wesela jest apartament dla Nowożeńców. Zapewniając gościom nocleg nie musisz już przejmować się tym, czy wszyscy bezpiecznie dotrą do domów.

Zdjęcia z wesela

Warto zadbać także aby nasze fotografie z wesela miały niepowtarzalny charakter. Konieczna będzie oczywiście inwestycja w dobrego fotografa, ale dobrym pomysłem jest także eksperymentowanie z obróbką zdjęć - zarówno profesjonalnych jak i tych, które wykonają goście. W internecie od niedawna można nabyć specjalne efekty do zdjęć zwane presetami. Pozwalają one w prosty sposób nadać odpowiedni charakter fotografiom, w zależności od wybranego presetu. 


Data dodania: 22.01.2020 - 09:23

Innowacyjna Gospodarka