Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Jak zarezerwować tanio pokój w hotelu?

 

Zanim zarezerwujesz pokój w hotelu na wymarzony urlop, warto przeanalizować wszystkie dostępne opcje i wybrać tę, która jest najkorzystniejsza. Jak tanio zarezerwować pokój? Prezentujemy kilka cennych podpowiedzi.

 

Jak zarezerwować miejsce w dobrym hotelu taniej?

Jeśli masz już pewne doświadczenie w rezerwowaniu miejsc noclegowych, na pewno wiesz, że ceny pokojów mogą się różnić w zależności od tego, w jaki sposób je rezerwujemy. Inne ceny są w porównywarkach internetowych, inne w wyszukiwarkach hoteli, a jeszcze inne na stronach internetowych obiektów hotelowych. Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w dobrym hotelu w dobrej cenie, dobrze mieć pojęcie o cenach, które oferuje obiekt na różnych portalach turystycznych. Po rozmowie i grzecznych negocjacjach może się okazać, że dostaniesz wymarzony pokój w cenie około 20 – 30% niższej, niż wynikało ze strony internetowej.

Podobnie ma się sytuacja z wyjazdami grupowymi lub jeśli bywamy w danym mieście częściej niż tylko raz. Decydując się na organizację takiego wypadu, zazwyczaj otrzymuje się indywidualną i spersonalizowaną wycenę pobytu. Niższą, niż gdyby pobyt zamawiała osoba indywidualna lub para.

Jak tanio zarezerwować nocleg przez Internet?

Dobrym sposobem na tanie rezerwacje, jest rezerwowanie przez Internet, np. za pomocą platform bookingowych. Airbnb czy booking.com oferują swoim użytkownikom atrakcyjne zniżki, których próżno jest szukać na stronach internetowych hoteli. Dodatkową zaletą jest fakt, że wszystkie obiekty, które oferują swoje usługi hotelarskie na tych platformach, są rzetelnie sprawdzane.

Inny sposób na tani nocleg to rezerwowanie z dużym wyprzedzeniem lub… wręcz przeciwnie – na ostatnią chwilę. Ta druga opcja jest polecana dla tych osób, które wykonują wolny zawód i mogą wziąć urlop w każdym momencie, gdy tylko dostrzegą satysfakcjonującą ofertę.

Alternatywnie, można planować urlop w nietypowych datach, np. w środku tygodnia, po sezonie, w okresie zimowym lub uwzględniając podróż nocą. Takie rozwiązania będą o wiele tańsze niż wyjazdy w terminach, gdy wszyscy inni także decydują się na urlop. Warto także rozważyć rezerwację w obiektach oddalonych nieznacznie od centrum. Dojazd do głównych atrakcji metrem czy środkami komunikacji miejskiej nie powinien przysporzyć większych problemów, a można na takim rozwiązaniu sporo zaoszczędzić.

Wiesz już, jak zarezerwować tanio pokój w hotelu. Chcesz się dowiedzieć, jak to wygląda z drugiej strony? Sprawdź artykuł https://zarezerwuj-nocleg.com/karton-jak-z-jego-pomoca-zaprojektowac-wizerunek-hotelu by dowiedzieć się, jak właściciele hoteli mogą zadbać o swoich gości i przykuć ich uwagę niecodziennymi rozwiązaniami. Sprawdź już dziś portal zarezerwuj-nocleg.com.


Data dodania: 18.09.2019 - 21:34

Innowacyjna Gospodarka