Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wózek idealny, czyli jaki?

 

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Każdy z nas jest jednak innych i ma inne potrzeby. Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo.

 

Bezpieczny wózek to taki, który ma przede wszystkim niezbędne atesty bezpieczeństwa. Nasz sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie oferuje tylko bezpieczne wózki dziecięce, które mają atesty bezpieczeństwa gwarantujące, że materiały z których jest wykonany wózek oraz sposób jego wykonania zapewnia, że jeżeli rodzic będzie używał wózka zgodnie z instrukcją obsługi, to zarówno dziecko, jak i rodzic będą mogli bezpiecznie używać wózka.

Pasy bezpieczeństwa powinny być nie tylko mocne i wytrzymałe, ale także mieć takie zapięcie, które uniemożliwi dziecku samodzielne odpięcie pasów.  Nasz sklep z wózkami gwarantuje, że pasy bezpieczeństwa spełniają wszystkie normy i mają niezbędne atesty, a Wasze dziecko będzie mogło bezpiecznie jeździć na spacery.

Amortyzacja to ważny aspekt bezpieczeństwa, zwłaszcza dla najmniejszych dzieci, dla których wszelkie niepotrzebne wstrząsy są nieprzyjemne i mogą być niebezpieczne dla delikatnego kręgosłupa. Dobrą amortyzację można uzyskać dzięki konstrukcji wózka oraz dobrze zamortyzowanych kołach. Najlepszą amortyzację mają duże, pompowane koła. Dobrą amortyzację gwarantują także koła kauczukowe, które świetnie wygłuszają ruchy wózka.

Hamulce i powinny działać szybko i sprawnie i blokować od razu dwa koła, w przypadku czterokołowych wózków lub w przypadku trójkołowców jedno.

Barierka ochronna powinna być stabilna i uniemożliwiać dziecku, zbyt mocne wychylenie z wózka. Materiał, z którego jest zrobiona musi być nietoksyczny, ze względu na to, że maluch z pewnością bezie próbował wszystko gryźć. Także bezpieczny podnóżek to taki, na którym dziecko może swobodnie postawić nóżki i można go regulować, aby zmieniał się wraz ze wzrostem dziecka.

Regulowany powinna być także rączka wózka, tak aby każdy z rodziców i opiekunów mógł wygodnie prowadzić wózek.   

 

Bezpieczny wózek to taki, który ma tapicerkę uszytą z materiałów odpowiednich dla dzieci. Maluchy potrafią ślinić o gryźć wszystko co stanie na drodze ich małych ząbków, więc materiał nie może być toksyczne. Dobrze by było, gdyby nadawał się do prania i można go było łatwo zdjąć.


Data dodania: 29.08.2019 - 06:40

Innowacyjna Gospodarka