Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Trening dla wojownika NERF

 

Czy chcesz zostać poważnym zawodnikiem NERF? Masz ambicje na zostanie NERFowym zawodowcem? A może chcesz być najlepszym NERFerem w okolicy? Jeśli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Ten artykuł podpowie Ci, jak trenować swoje ciało, aby być doskonałym w każdej bitwie na wyrzutnie NERF. Dowiedz się, jak poprawić swoją prędkość, wytrzymałość, zwinność, skradanie się i trafianie cel. Powodzenia!

 

Popraw swoją prędkość

Jeśli z natury nie jesteś szybki, wciąż masz możliwość poprawienia swojej prędkości w biegu. Pamiętaj, że trenując możesz stać się dużo szybszy niż inni zawodnicy. Wszystko dzięki regularnemu treningowi i nauce właściwej techniki biegu. Aby poprawić swoją prędkość, musisz przede wszystkim trenować sprinty. Z czasem zacznij ćwiczyć sprint z wyrzutnią NERF w ręku, aby przyzwyczaić się do biegu z dodatkowym balastem. Następnie ćwicz sprint również z amunicją założoną na ciało.

Zostań ninją

Aby być idealnym w NERF-ataku z zaskoczenia, naucz się chodzić, skakać i wspinać tak cicho, jak to tylko możliwe. W tym celu wzmacniaj swoje nogi i trenuj chodzenie w półprzysiadzie. Pamiętaj o utrzymaniu stabilności całego ciała. Idealną pomocą będą wszelkie ćwiczenia na równowagę, jak np. trick board albo BOSU. Po tym jak nauczysz się przemieszczać w totalnej ciszy, ćwicz to samo mając na sobie cały sprzęt NERF. Prawdopodobnie będzie to dużo trudniejsze, ale pamiętaj – trening czyni mistrza!

Byle do celu!

 

Choć kondycja i umiejętne poruszanie się po arenie bitwy są niezwykle ważne i wyróżniają dobrego wojownika NERF, to jednak ilość celnie oddanych strzałów decyduje o zwycięstwie lub przegranej. Właśnie dlatego Twoim ostatnim celem powinno być… poprawienie swojej celności! Jak zacząć? Na początku po prostu strzelaj do nieruchomych, średnich obiektów z odległości 5-10 metrów. Ćwicz strzały pod różnymi kątami. W miarę jak celnych strzałów będzie coraz więcej, strzelaj do mniejszych przedmiotów i rób to z coraz większej odległości. Kiedy już to opanujesz, ćwicz strzelanie do ruchomych przedmiotów - nie myślisz chyba, że Twój przeciwnik będzie stał nieruchomo? Poproś kogoś z rodziny lub kolegę, aby rzucał miękkim przedmiotem, do którego będziesz strzelać z odległości około 3 metrów. Kiedy już poczujesz się lepiej, strzelaj do nich z większej odległości i wybieraj coraz mniejsze obiekty. Ostatnim krokiem do uzyskania idealnego celu jest strzelanie do przedmiotów podczas ruchu. Początkowo ustaw przed sobą nieruchomy obiekt. Najpierw poćwicz strzelanie do niego, idąc powoli. Kiedy opanujesz strzelanie podczas wolnego chodzenia, powoli zaczynaj iść szybciej. Nie zaczynaj ataków z biegu, dopóki nie opanujesz nieco wolniejszych prędkości. Pełne opanowanie tego ćwiczenia to umiejętność strzelania podczas sprintu i trafienia w cel za pierwszym razem. Pamiętaj jednak – nie od razu Rzym zbudowano! ?

 


Data dodania: 26.08.2019 - 06:12

Innowacyjna Gospodarka