Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wycieczki objazdowe po Polsce

 

Wakacje objazdowe autokarem kojarzą Ci się z wyjazdami za granicą? Nic bardziej mylnego! To także świetny pomysł na podróże po Polsce i poznanie najbardziej atrakcyjnych miejsc, a także ciekawych zakątków. Zobacz, jakie wycieczki najczęściej są w ofertach biur podróży i które warto wybrać.

 

Dla miłośników morza

Podczas wyboru wycieczek objazdowych po Polsce warto wybrać dwa główne kierunki. Pierwszym z nich jest Trójmiasto, a drugim Szczecin i okolice. Miejscami, które warto zobaczyć są oczywiście zabytki mieszczące się na samej starówce w Gdańsku. Zobaczysz tutaj piękne kamienice, Dwór Artusa, Złotą Bramę, a także znaną fontannę Neptuna. Warto zobaczyć pomnik Poległych Stoczniowców, a także postawić na rejs statkiem. Dla miłośników natury, świetnym miejscem na spacer jest palmiarnia oraz Park Oliwski. Oprócz Gdańska oczywiście warto zobaczyć Gdynię i port z ORP Błyskawicą i Darem Pomorza. To obiekty, które można zwiedzać i zobaczyć ich zakamarki. W Gdyni warto odwiedzić także Akwarium, gdzie znajdują się różnorodne ryby, gady oraz płazy. Trzecim miastem znanym w kraju i za granicą jest Sopot. Tutaj trzeba przejść się słynnym molo, a także ulicą Bohaterów Monte Cassino, zwaną Monciakiem. Z kolei podczas wycieczki do Szczecina trzeba zobaczyć zamek Książąt Pomorskich oraz całe Wzgórze Zamkowe. To świetne miejsce na spacer oraz poznanie historii miasta. Obiektami, które trzeba odwiedzić są także bazylika św. Jakuba i Wały Chrobrego. Tuż niedaleko Szczecina znajduje się wyspa Wolin z pozostałościami po bramie i murach miejskich. Warto także przejść się Promenadą Gwiazd w Międzyzdrojach. Wycieczki objazdowe często organizowane są także na Półwysep Helski. Nic dziwnego, Hel przyciąga turystów ze względu na fokarium, z kolei we Władysławowie warto zobaczyć port, Muzeum Motyli czy wieżę widokową. Okolica sprzyja także odpoczynkowi. Jeśli chcesz zaplanować swój wymarzony wyjazd, weź pod uwagę dodatkowe usługi finansowe takie jak szybka pożyczka. Jest to wygodny sposób na zyskanie gotówki prosto na Twoje konto. Szybka pożyczka jest na tyle komfortowa, że możesz ją wydać na cokolwiek chcesz.

 

Wycieczka objazdowa w góry

Ciekawą opcją jest wyjazd Tatry - Podhale - Pieniny. To propozycja dla miłośników gór. Podczas wycieczki na pewno zobaczysz Zakopane i poznasz kulturę tego miejsca, a także naturę. Jeśli chodzi o zabytki, warto odwiedzić Muzeum Tatrzańskie i podziwiać piękne budynki w stylu zakopiańskim. W mieście znajduje się także cmentarz z drewnianym kościołem, gdzie znajdują się wyjątkowe nagrobki zasłużonych osób dla miasta. Lubisz atrakcje górskie? Koniecznie wybierz się kolejką linowo-terenową na Gubałówkę. Niezbędnym elementem jest oczywiście szlak turystyczny, np. Doliną Olczyską oraz drogą na Morskie Oko. Ciekawą wioską w okolicy jest Dębna Podhalańska, gdzie znajduje się kościół wpisany na Listę światowego Dziedzictwa UNESCO.

 

Szlak Orlich Gniazd

 

To propozycja dla osób, które uwielbiają piesze wycieczki oraz historię naszego kraju. Wśród obiektów, które trzeba zobaczyć na Szlaku Orlich Gniazd to oczywiście Ojcowski Park Narodowy, zamek w Pieskowej Skale, ruiny zamku w Rabsztynie, a także Częstochowę. Tutaj trzeba odwiedzić Jasną Górę oraz Sanktuarium i Klasztor Paulinów, a także Kaplicę Matki Bożej, gdzie znajduje się słynny obraz Czarnej Madonny. Atrakcją dla turystów jest także Zamek Ogrodzieniec, który znajduje się na wzniesieniu Jury. Okolica jest niesamowita, bo znajdują się tu różne formy skalne. Martwisz się o koszty podróży? Szybka pożyczka może rozwiązać ten problem.

 


Data dodania: 21.08.2019 - 09:25

Innowacyjna Gospodarka