Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Długi weekend w hotelowym SPA na Dolnym Śląsku

 

Hotel Uroczysko 7 Stawów to idealne miejsce na kilkudniowy relaks. Położony w przepięknej okolicy zabytkowy zamek ma w swojej ofercie nie tylko pokoje w zabytkowych wnętrzach, ale również SPA i strefę Wellness.

 

Wielkimi krokami zbliża się sierpień, a wraz z nim długi weekend. Warto oderwać się od miejskiego zgiełku i spróbować czegoś nowego. Do popularnych sposobów spędzania wolnego czasu należą wyjazdy do hoteli SPA & Wellness. Oferują one w tym okresie szereg atrakcji i specjalnych pakietów. Wyjątkową ofertę dla gości przygotował także hotel Uroczysko 7 Stawów.

Hotel z historią

Hotel położony jest w zamku z XVI wieku w miejscowości Gola Dzierżoniowska na Dolnym Śląsku. Budowla należy do najlepszych przykładów architektury renesansowej w Polsce. Zrewitalizowany obiekt cieszy się popularnością, dzięki niezapomnianemu klimatowi i charakterowi w dużej części oryginalnie zachowanych, zabytkowych wnętrz. Odbudowa zmaku rozpoczęła się w 2000 roku. Obecnie działa jako luksusowy hotel ze strefą SPA i krytym basenem.

Relaks i regeneracja

Hotel Uroczysko 7 Stawów to idealne miejsce na kilkudniowy relaks. Położony w przepięknej okolicy zabytkowy obiekt ma w swojej ofercie nie tylko pokoje w zabytkowych wnętrzach, ale również SPA i strefę Wellness. SPA w Uroczysku 7 Stawów należy do nielicznych na świecie, które posiada certyfikację nadaną przez markę L’Occitane. Wykonywane zabiegi są przeprowadzane przy użyciu kosmetyków najwyżej jakości. Pobyt w SPA zapewnia nie tylko chwilę relaksu, ale również odnowę i regenerację ciała. Wszystkie studia i gabinety SPA znajdują się w zabytkowych wnętrzach, a ich aranżacja nawiązuje do zamkowego klimatu.

Miejsce na sierpniowy weekend

Uroczysko 7 Stawów wyszło naprzeciw swoich gości i przygotowało szereg atrakcji w specjalnej ofercie na długi sierpniowy weekend. Odwiedzając hotel, można bez ograniczeń wypoczywać w strefie wellness i korzystać ze sprzętu sportowego. Można m.in. wybrać się na wycieczkę rowerową, zagrać w tenisa stołowego lub odwiedzić strefę fitness. To również świetne miejsce na rodzinny wyjazd. Uroczysko 7 Stawów zapewnia opiekę nad dziećmi w czasie zabiegów SPA. Ponadto pobyt dziecka do lat 5 jest darmowy.

 

W ramach specjalnej oferty na sierpień Uroczysko 7 Stawów oferuje 3-dniowy pobyt w hotelu i 15% zniżki na zabiegi w SPA by L’Occitane. Zrelaksuj się w ciągu dnia w SPA, a wieczór spędź na koncercie muzyki na żywo. A wszystko to w klimatycznych wnętrzach zamku z XVI wieku. Długi sierpniowy weekend to okazja, aby oderwać się od miejskiego zgiełku. Zrelaksuj się wraz z rodziną w ekskluzywnym hotelu. Dbałość o wszystkie szczegóły, bliskość natury i całe spektrum atrakcji sprawią, że te kilka dni mogą być niezapomnianym przeżyciem.


Data dodania: 21.08.2019 - 09:22

Innowacyjna Gospodarka