Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wymarzone niezapomniane wakacje we dwoje – który kierunek na podróż poślubną wybierają obecnie Polacy?

 

Zwieńczeniem trudnego okresu przygotowań do ślubu i wesela jest zasłużona podróż poślubna, w której państwo młodzi mogą spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje. Coraz więcej młodych par w Polsce wybiera bardzo egzotyczne kierunki na podróż poślubną. Jakie? Sprawdziliśmy.

 

Podróż poślubna, ale gdzie?

Wakacje po ślubie powinny być wyjątkowe i romantyczne – w końcu podróż poślubna zdarza się tylko raz w życiu. Dlatego warto zadbać o to, by nie był to kolejny, wakacyjny wyjazd w dobrze znanym kierunku i zaszaleć, wybierając egzotyczne kraje Azji lub Afryki. Niezapomniane wspomnienia i relaksujące chwile we dwoje zapewni parze młodej memories.pl, touroperator, który zaplanuje cały pobyt według indywidualnych potrzeb. Więcej na temat dobrze zaplanowanych wakacji dowiedzieć się można z artykułu: „Wakacje szyte na miarę. Spersonalizowane podróże dla wymagających”.

Jakie kierunki warto wziąć pod uwagę?

Kenia oferuje turystom przede wszystkim przepiękne krajobrazy. Znajdziemy tu rozległe sawanny wraz z ich egzotycznymi mieszkańcami – jak np. antylopy gnu oraz jeziora, z całymi stadami różowych flamingów. Kenia to również raj dla wielbicieli wypoczynku na plaży i sportów wodnych.

Zanzibar – wyspa położona jest na Oceanie Indyjskim. Znajdziemy na niej bujną roślinność i niespotykane nigdzie indziej zwierzęta. Zanzibar słynie również z plantacji przypraw – np. pieprzu. Na przepięknych, białych plażach wytchnienie znajdą nawet najbardziej wymagający plażowicze, a wielbiciele windsurfingu poczują wiatr we włosach.

Fidżi – to archipelag 333 tropikalnych wysp znajdujących się na południowym Pacyfiku. Fidżi to istny, wakacyjny raj, pełen pięknych, piaszczystych plaż, z których można podziwiać turkusowe wody oceanu. Tutaj również wielbiciele aktywnego wypoczynku znajdą coś dla siebie. Fidżi to idealne miejsce do nurkowania i snorkelingu. Smakosze egzotycznych kuchni zakochają się w tradycyjnych potrawach, pełnych owoców morza i świeżych ryb.

 

Warto pamiętać o tym, że podróż poślubna będzie udana tylko wtedy, gdy zostanie zaplanowana zawczasu, w przeciwnym wypadku para młoda ryzykuje nieudane wakacje i popsuty nastrój – a po co dodawać dziegciu do miodowego miesiąca?


Data dodania: 15.07.2019 - 10:48

Innowacyjna Gospodarka