Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Majówkowy wypad z dzieckiem, czyli dziecko w hotelu. O czym musisz pamiętać, pakując sforę na wyjazd?

 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Wyjazd z dziećmi ogromnie różni się od wyjazdów solo lub we dwoje. Bywa, że planowanie takiego wypadu spędza nam sen z powiek i zastanawiamy się, jakie ruchy organizacyjne poczynić, by stres był choć trochę mniejszy. Przeważnie jednak kończy się na spakowaniu kilku walizek i toreb i wciąż zastanawiamy się, czy o czymś przypadkiem nie zapomnieliśmy. Najbardziej pomocna może okazać się w takich przypadkach optymalna i uniwersalna, dużo wcześniej przez nas stworzona wyjazdowa lista.

 

Bez własnego łóżeczka ani rusz

Jeśli planujemy wyjazd z maluchami do lat trzech, nie powinniśmy nawet próbować, ruszyć się z domu nie zabierając ze sobą komfortowego, składanego łóżeczka turystycznego. Łóżeczka turystyczne są tak cenne za sprawą przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze, pomimo wielu naszych próśb i zapewnień personelu miejsc noclegowych, dość często niestety zdarzają się sytuacje, że w pokoju jednak nie ma miejsca do spania dla malucha. Zwyczajnie, łóżeczka turystyczne często nie są wstawiane do pokoi. Gdy dotrzemy na miejsce w godzinach pracy, możemy jeszcze starać się uzyskać dodatkowe łóżeczko. Problem jednak pojawia się wówczas, gdy na przykład przyjeżdżamy na miejsce w godzinach wieczornych lub nocnych. Po co przysparzać sobie jeszcze więcej problemów i stresu? Po prostu zabierzmy łóżeczko turystyczne ze sobą. Po drugie, maluchowi na pewno będzie się lepiej i bardziej komfortowo spało w jego własnym łóżeczku, do którego już się przyzwyczaił. Dziecko będzie czuło się bezpiecznie i jest duża szansa na to, że jego sen w nowym miejscu będzie także spokojny. A wiadomo, wyspane i zrelaksowane dziecko jest podczas każdego wyjazdu dla rodziców prawdziwym skarbem. Zafundujmy więc także i sobie odrobinę więcej relaksu i nie zapomnijmy o dołączeniu do bagażu odpowiedniego łóżeczka turystycznego. 

Czy to naprawdę tylko łóżeczko turystyczne - kompleksowość potrafi zachwycić

Szeroka oferta łóżeczek turystycznych na rynku może sprawić, że poczujemy się nieco zagubieni. Na początek określmy swój budżet, w jakim chcemy się zmieścić i w ten sposób zapoznamy się z dostępnymi dla nas propozycjami. Możemy zdecydować się na najprostszą wersję, poręcznego łóżeczka, ale warto na pewno także rozważyć łóżeczka turystyczne wielofunkcyjne. Najbardziej praktyczne są łóżeczka z dopasowanym do nich przewijakiem, idealne dla najmłodszych podróżników. Łóżeczko powinno być lekkie i łatwe zarówno w rozkładaniu, jak i składaniu. Po złożeniu powinno zajmować jak najmniej miejsca. Warto zastanowić się nad łóżeczkiem dwupoziomowym. Tego typu łóżeczka turystyczne mają możliwość ustawienia materaca na co najmniej dwóch, różnych poziomach. Jeśli podróżujemy z niemowlakiem, praktyczne i bezpieczne będzie zamontowanie materaca na poziomie wyższym. Można powiedzieć, że tego typu łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem i jest inwestycją wieloletnią. Gdy dziecko już chodzi, materac można zainstalować na najniższym poziomie. Dzięki temu dziecko nie wydostanie się z łóżeczka w nieoczekiwanym momencie. Zwróćmy także uwagę na to, by łóżeczko zaopatrzone było w moskitierę, która zapewni niemowlakowi bezpieczeństwo i spokój zwłaszcza podczas gorących nocy. 

Przenośne łóżeczko - do łóżeczka nie podobne

Dla bardziej wymagających klientów na rynku dostępne są także wielozadaniowe wersje łóżeczek turystycznych. Są łóżeczka turystyczne z zamontowanymi, uspokajającymi pozytywkami oraz z wyciszającymi lampkami, mieniącymi się kolorami. Zdecydować się można także na specjalny materac z wibracjami, który zapewni maluszkowi dodatkową atrakcję podczas wyjazdu. Łóżeczka turystyczne ponadto mogą być dodatkowo wyposażone w karuzele lub przyciągające uwagę dziecka kolorowe zabawki, zamontowane do jego brzegów. Takie rozwiązanie niewątpliwie uatrakcyjni dziecku spędzanie czasu podczas wyjazdu. Warto zwrócić uwagę także na wygodne i mobilne łóżeczka na kółkach, które ze względu na ich wyjątkową mobilność w wielu przypadkach odciążą nasz kręgosłup. Przenośne, kolorowe i z ciekawymi wzorami łóżeczka turystyczne mogą z powodzeniem także służyć do zabawy. Spotkać można wersje łóżeczek z otwieranym na suwak bokiem, a także o wyglądzie przypominającym namiot lub przestrzenny kojec. Szeroki wachlarz wzorów łóżeczek turystycznych dostępnych na rynku sprawi, że każde dziecko może odnaleźć na nich swojego ulubionego bohatera. Dzięki takim łóżeczkom zapewnimy dzieciom moc wrażeń i atrakcji podczas wyjazdu, a my będziemy w tym czasie rozkoszować się chwilą dla siebie. 

 

Możemy rozważyć także optymalną funkcjonalność łóżeczek turystycznych, które na co dzień posłużą nam zwyczajnie, jako codzienne łóżeczko. Tego typu ekskluzywne wersje zapewnią nam w pakiecie, obok akcesoriów wymienionych wyżej, także leżaczki zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa i płozy do bujania lub nawet foteliki do karmienia. Dzięki wyższej cenie otrzymamy w ten sposób produkt wielozadaniowy, który sprawdzi się w wielu sytuacjach, nie tylko podczas wyjazdów. Tego typu łóżeczka turystyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców. 


Data dodania: 15.04.2019 - 12:58

Innowacyjna Gospodarka