Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Władysławowo - morze i jezioro w zasięgu ręki

 

Tegoroczne wakacje już za nami, dlatego warto pomyśleć już o kolejnych! Zima to dobry czas na przestudiowanie mapy Polski i decyzję, gdzie spędzić kolejny wakacyjny wypoczynek. Gorący klimat wakacji sprzyja pobytowi nad wodą, dlatego warto przyjrzeć się miejscowościom, które znajdują się nie tylko w niedalekiej odległości od morza, ale również pięknych jezior. Jedną z nich jest Władysławowo.

 

Piękne Władysławowo

 

Władysławowo znane jest większości Polaków. Popularność zyskało jako jedna z najpiękniejszych i najbardziej obleganych miejscowości nadmorskich. Miasto jest otwarte dla turystów, dlatego liczyć tam można na bogatą infrastrukturę turystyczną. We Władysławowie wyodrębniono 5 kąpielisk nadmorskich. W sezonie odbywa się tam wiele wydarzeń skierowanych do turystów w każdym wieku. Coś dla siebie znajdą zarówno najmłodsi, jak również najstarsi goście.

 

W mieście nie brakuje oczywiście zabytków, zarówno sakralnych, jak i świeckich. Do najbardziej popularnych należą Dom Rybaka oraz kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Miłośnicy obcowania z przyrodą z pewnością skorzystają z uroków Zatoki Puckiej oraz Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

 

Będąc we Władysławowie nie można zapomnieć o odwiedzeniu alei Gwiazd Sportu, która ciągnie się od ul. Księdza Markleina aż do zejścia na plażę. Swoje "gwiazdy" mają tam niemal wszyscy słynni polscy sportowcy oraz kilku zagranicznych.

 

W niedalekiej odległości od Władysławowa znajduje się Jezioro Żarnowieckie. To raj dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych oraz tych, którzy chcą nieco odpocząć od gwarnego miasta. Cisza, spokój i bliskie sąsiedztwo przyrody sprawiają, że wizyta w tym miejscu będzie niezapomnianym przeżyciem.

 

Apartamenty Władysławów

 

Będąc we Władysławowie nie można się obejść bez noclegu. Warto go zarezerwować wcześniej, bowiem najbardziej popularne apartamenty we Władysławowie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Na najlepsze okazje można "zapolować" na https://www.blueapart.pl/apartamenty/w%C5%82adys%C5%82awowo.

 

Co oferują apartamenty Władysławów? Wygodę, komfort i luksus. W pełni wyposażone apartamenty pozwalają na komfortowy wypoczynek dla każdego: rodzin z dziećmi, osób starszych, młodych par lub grup młodzieży. Apartamenty położone są w bliskiej odległości od głównych atrakcji i infrastruktury gastronomicznej. Dzieci będą szczególnie zadowolone z atrakcyjnych placów zabaw. Apartamenty Władysławów wynająć można zarówno na kilka dni, jak również "standardowe", dwutygodniowe wakacje, a nawet na cały sezon. 


Data dodania: 14.11.2018 - 12:36

Innowacyjna Gospodarka