Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Niezapomniany nocleg w wiosce rodem z Dzikiego Zachodu? Czemu nie!

 

Western Camp Resort to miejsce, które niewątpliwie zachwyci nie tylko tych najmłodszych, ale również sprawi wiele frajdy dorosłym! To obiekt stylizowany na klimatyczną wioskę rodem z Dzikiego Zachodu. Na pewno zachwycają w nim urokliwe drewniane domki, a o dreszczyk emocji przyprawią niecodzienne noclegi takie jak możliwość zasypiania w indiańskim Tipi czy kowbojskim wozie.

 

Oczywiście nie obawiajcie się o to, że jesień to niezbyt dobry pomysł na tego typu noclegi - zarówno Tipi jak i wozy są ogrzewane.

 

Noclegi w drewnianych domkach

Pierwszą z propozycji dla chcących spędzić noc w Western Camp są drewniane domki stylizowane na klasyczne domki preriowe. Mogą być one parterowe lub piętrowe. Również we wnętrzu króluje drewno, dzięki czemu domki zyskują niezwykłego uroku, a co najważniejsze nawiązują do klimatu Dzikiego Zachodu. Do dyspozycji gości są pokoje z łóżkami małżeńskimi, pojedynczymi lub piętrowymi. Każdy z domków posiada również w pełni wyposażoną łazienkę. Domki oferowane przez Western Camp Resort to hotelowy komfort, jednak z klimatem jakiego próżno szukać w innych miejscach noclegowych.Noclegi w Tipi

To miejsce stylizowane na indiańską wioskę, pełne kolorowych namiotów, których Western Camp oferuje aż czterdzieści! Każdy z namiotów wykonany jest z odpornej kolorowej tkaniny oraz drewnianych elementów, dodatkowo każdy z namiotów pomieści aż 4 osoby. Przytulna przestrzeń wewnątrz niewątpliwie przeniesie w czasie zarówno dzieci jak i dorosłych. Każde Tipi wyposażone jest w łóżka, szafki, stół, oświetlenie, gniazdka elektryczne, klimatyzację oraz ogrzewanie. To ostatnie powinno szczególnie zainteresować osoby, które planują nocować w Western Camp Resort jeszcze tej jesieni. Wraz z wykupieniem noclegu w Tipi, zapewniony jest również dostęp do łazienki z prysznicem, w której na pewno nie zabraknie tego co niezbędne. Na terenie całej indiańskiej wioski jest również dostęp do darmowego WI-FI.

 

Noclegi w Wozie - poczuj się jak pionier Dzikiego Zachodu!

To atrakcja dla tych, którzy marzą o przygodzie rodem z prawdziwego westernu! Nocleg w kowbojskim wozie niewątpliwie pozwoli na kolejną podróż w czasie. Goście mają do dyspozycji aż 29 wozów, z czego każdy z nich pomieści 4 osoby i 11 wozów dwuosobowych wyposażonych w łóżka małżeńskie - idealne dla par. Ta forma noclegu to propozycja dla osób, które mają dość nudnych hoteli, kwater czy hosteli. Dzieci w takiej scenerii na pewno nie będą się nudzić! Podobnie jak Tipi wykonane są z elementów płóciennych i drewnianych, w środku będą na was czekać dwa piętrowe łóżka, zapewnione jest również oświetlenie, gniazdka elektryczne, klimatyzacja, ogrzewanie i oczywiście dostęp do wyposażonej we wszystkie potrzebne sprzęty toalety. Wozy posiadają w wyposażeniu również szafę oraz stół z krzesłami, przy którym będzie mogli zjeść kowbojskie śniadanie! Dla tych, którzy będą musieli na chwilę opuścić Dziki Zachód zapewniony jest dostęp do sieci WI-FI. Oczywiście nie zapomnijcie szybko wrócić!

 

Rodzinne jesienne pakiety w Western Camp

W terminie od 28 września do 28 października 2018 roku w Western Camp Resort w Zatorze obowiązuje niezwykle korzystna cenowo oferta. Chodzi o tak zwane rodzinne jesienne pakiety, czyli możliwość rodzinnego noclegu w domku 4 osobowym, ze śniadaniem i całodziennym biletem do Parku Rozrywki Energylandia! Koszt takiego pobytu to 149 zł za osobę zamiast 219 zł (osoby do 140 centymetrów wzrostu) i 189 zł za osobę zamiast 259 zł (osoby od 140 centymetrów wzrostu). Istnieje również możliwość noclegu w indiańskim tipi lub kowbojskim wozie, także w pakiecie ze śniadaniem i biletem do Energylandii. Koszt to 119 zł dla osób do 140 centymetrów wzrostu i 159 złotych za osobę od 140 centymetrów wzrostu. Warto skorzystać z promocji, ponieważ obowiązuje ona jeszcze tylko przez kilka dni!

 

Atrakcje w Western Camp na Halloween

Kompleks Western Camp przygotował również moc atrakcji na Halloween. W dzień imprezy w Energylandii, czyli 27 października noclegi w Tipi lub kowbojskim wozie aż 40 % taniej! Dodatkowo dla każdego kto zdecyduje się na ten niecodzienny nocleg czekać będzie niespodzianka. Czy straszna? To się okaże! Udogodnieniem jest to, że noclegi te znajdują się zaledwie 5 minut od Parku Rozrywki, w którym w ten dzień odbywa się “Halloween z Energylandią”. Warto korzystać póki są jeszcze miejsca!

 

Wycieczki szkolne do Western Camp Resort

 

Western Camp Resort to również doskonałe miejsce na wycieczki szkolne, ponieważ jego infrastruktura oraz baza noclegowa jest dostosowana do bezpiecznego i aktywnego wypoczynku dzieci, a dodatkowo jest niezwykle atrakcyjna przez swój unikalny i niepowtarzalny klimat Dzikiego Zachodu. Miejsce to oferuje aż 600 miejsc noclegowych, a teren jest ogrodzony i monitorowany 24 godziny na dobę. Obiekt zapewnia kompleksową obsługę nie tylko w zakresie zakwaterowania, ale i wyżywienia. Na miejscu istnieje możliwość rezerwacji i zakupu biletów do Parku Rozrywki Energylandia, oczywiście zapewnia również miejsca parkingowe, w tym miejsca dla autokarów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

http://westerncamp.pl/


Data dodania: 31.10.2018 - 19:18

Innowacyjna Gospodarka