Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Korfu – wakacje jak ze snów

 

Ci, którzy planowali kiedyś wyjazd do Grecji, na pewno słyszeli o wyspie Korfu. To urokliwe miejsce na mapie świata przyciąga turystów z różnych zakątków. Grecka wyspa ma w sobie coś magicznego. Coś, co można poczuć wyłącznie wtedy, gdy się już na niej znajdziemy. Mimo wszystko, spróbujemy Wam dziś przybliżyć jej najważniejsze miejsca. Zapraszamy!

 

Wakacje last minute na Korfu – co warto odwiedzić?

Korfu przez wielu nazywana jest zieloną wyspą. Bogactwo roślinności, sprzyjające temperatury i malownicze pejzaże stanowią prawdziwie silny wabik. Również położenie sprzyja temu, aby dostać się tu w kilka godzin samolotem i spędzić jak najwięcej czasu nie w podróży, a na nieograniczonym przemierzaniu wyspy kawałek po kawałku. Jeśli cenicie sobie błogie lenistwo i kąpiel w Morzu Jońskim, to mamy dla Was dobrą wiadomość: wyspa Korfu jest do tego idealnym miejscem. Szczegółowe informacje dotyczące wykupienia wycieczki na Korfu z biura podróży można znaleźć na stronie touroperatora https://www.tui.pl/wypoczynek/grecja/korfu.

 

Korfu – nie tylko kąpiele wodne i słoneczne

Na wodnym i słonecznym lenistwie atrakcje wyspy Korfu się nie kończą. Ci, którzy chcą spędzić wakacje w iście pałacowym stylu, powinni koniecznie odwiedzić  Achillion, zbudowany na życzenie cesarzowej Sisi. Wyrafinowane wnętrza i pełne zieleni ogrody sprzyjają błogiemu odpoczynkowi. Więcej informacji na temat Achillionu oraz innych miejsc wartych odwiedzenia można znaleźć na stronie internetowej https://www.tui.pl/first-minute-lato.

Ci, którzy mają dość zwiedzania, mogą z powrotem wrócić na jedną ze wspaniałych plaż Korfu, chwycić w dłoń słodkiego drinka i poodpoczywać w cieniu roślinności. Każdy może wybrać tu dla siebie taki rodzaj odpoczynku, jaki najbardziej mu odpowiada. Szczegółowe informacje na temat zorganizowanego wyjazdu na Korfu można znaleźć na stronie touroperatora https://www.tui.pl/wypoczynek/grecja/korfu/oferty-all-inclusive.


Data dodania: 18.05.2018 - 11:53

Innowacyjna Gospodarka