Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Jak znaleźć odpowiedni obóz młodzieżowy?

 

Wakacje – czas długo wyczekiwany nie tylko przez młodzież, ale też przez dorosłych. Odpoczynek od szkoły, codziennych obowiązków i niesamowite, wyjazdowe wrażenia. Ale jak zaplanować wakacje dla dziecka, podczas których nie ma miejsca na nudę? Naprzeciw oczekiwaniom wychodzą organizatorzy obozów młodzieżowych. Urozmaicają swoje oferty, by były w stanie zainteresować młodych wczasowiczów.

 

Kolonie z pasją

Kolonijny wyjazd nie musi oznaczać monotonnego planu dnia. Coraz częściej w ofercie biur organizujących obozy znajdują się wyjazdy tematyczne. Dzieci zainteresowane żeglarstwem mogą uzyskać odpowiednie patenty podczas kursu. Z kolei pasjonaci sztuk plastycznych znajdą coś dla siebie podczas zajęć przygotowanych przez opiekunów. Plany tworzone są w taki sposób, by zrównoważyć wiele rodzajów aktywności. Wachlarz ofert jest na tyle szeroki, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. To także dobry sposób, by zaszczepić u dziecka nowe pasje.    

  

Obozy bez granic

Nic tak nie pomaga w przyswajaniu języka, jak posługiwanie się nim w życiu codziennym. Wyjazdy do takich krajów jak Wielka Brytana czy Hiszpania mogą posłużyć nie tylko jako czas wypoczynku. Pobyt za granicą pełni także edukacyjną rolę. Jego charakter zależy oczywiście od poziomu zaawansowania umiejętności dziecka. Zakwaterowanie w domu rodziny obcojęzycznej to doskonała okazja, by przełamać barierę językową, jednak np. dla dziesięciolatka może się to okazać zbyt uciążliwe. Ważne, żeby uprzednio skonsultować z dzieckiem taką decyzję.  

 

Zagraniczne obozy młodzieżowe to nie tylko szansa, by odwiedzić miejsca, które do tej pory znaliśmy jedynie z Internetu czy telewizji. To także możliwość poznania innych kultur i ich codziennych zwyczajów.    

 

Nowi znajomi, nowe przygody

Kolonia to również okazja, by poszerzyć grono znajomych. W grupie ludzi dzielących wspólne zainteresowania o wiele łatwiej spotkać bratnią duszę i nawiązać przyjaźń. Wakacje spędzone w gronie rówieśników to gwarancja dobrej zabawy. Wspólne zajęcia bardzo szybko mogą przerodzić się we wspaniałą przygodę. Udana kolonia po latach może stać się źródłem wielu ciekawych historii. 

 

Dla małych i dużych

Wiek dziecka nie powinien być barierą uniemożliwiającą wyjazd. W ofertach biur znajdują się propozycje, które przypadną do gustu zarówno 7-latkom, jak i młodzieży licealnej. Poszczególne aktywności przygotowane przez opiekunów są dostosowane do odpowiednich grup wiekowych. Gwarantuje to bezpieczeństwo i komfort podopiecznych.

 

 

Czy artykuł okazał się przydatny? Sprawdź pełną ofertę wyjazdów na stronie ATAS - www.atas.pl


Data dodania: 27.02.2018 - 15:56

Innowacyjna Gospodarka