Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Jakie atrakcje czekają na dzieci w sali zabaw?

 

Sale zabaw to dla rodziców wybawienie – możesz pozostawić pociechę pod profesjonalną opieka, a sama wybrać się na zakupy w galerii handlowej.

 

Nie zawsze masz możliwość pozostawienia dziecka pod opieką, mamy, siostry, kuzynki czy przyjaciółki. Niekiedy sytuacja zmusza Cię do zrobienia zakupów z dzieckiem. Jednak wiesz, że w praktyce to bardzo trudne zadanie. Dziecko szybko się nudzi, niecierpliwi. Przez to marudzi, a Ty nie możesz zrobić zakupów. W efekcie wszyscy są niezadowoleni. Na szczęście powstały specjalne sale zabaw, gdzie możesz pozostawić dziecko pod opieką animatorów, a sama wybrać się na wyprawę po sklepach.

 

Wiele atrakcji w jednym miejscu

Sala zabaw to miejsce, gdzie na dziecko czeka naprawdę mnóstwo zabawy. Niektóre z nich są na tyle ogromne, że nie sposób skorzystać z każdej, znajdującej się tam atrakcji. Sala zabaw to miejsce przyjazne dzieciom z wielu względów. Jeśli Twoja pociecha chodzi już do przedszkola, zapewne zna przyjemność zawierania nowych znajomości. Również i tutaj doceni fakt, że może spotkać i poznać kogoś nowego. Pobawić się z innymi dziećmi, a nawet nawiązać dłuższe, koleżeńskie relacje. Twoje dziecko nie chodzi jeszcze do przedszkola i większość czasu spędza z Tobą? To dobry moment, aby pozostawić go samego pod opieką obcej osoby. Oczywiście musisz zrobić to za jego przyzwoleniem i na tak długo, jak zechce. Kiedy tylko poprosi – przyjdź po nie. Dobrze jest pierwszy czy drugi raz iść razem z dzieckiem na salę zabaw. Zobacz, jak reaguje, oswoi się. Potem pozostaw je na kilka minut same. Z czasem możesz ten pobyt przedłużyć.

 

Dla każdego malucha coś dobrego

Sale zabaw tworzone są w taki sposób, aby zapewnić dzieciom różnorodną zabawę. Co tam się znajduje zależy oczywiście od rodzaju i wielkości pokoju zabaw. Najczęściej dzieci znajdą tam zjeżdżalnie, baseny z kolorowymi piłeczkami, ścianki wspinaczkowe, zawiłe labirynty. Pojawić się może również fontanna, która strzela mięciutkimi piłeczkami oraz pneumatyczne armatki. Dzieci mogą korzystać z atrakcji dostosowanych do ich wieku. Dla najmłodszych przewidziane są zazwyczaj inne atrakcje. Często znajduje się dla nich wydzielone osobne miejsce. Zazwyczaj jest to basenik z piłeczkami, maskotki, lalki, samochodziki i bujaki. Znajdują się tutaj również klocki Lego, dostosowane do każdej grupy wiekowej.

 

Takie miejsca to również świetny pomysł na zorganizowanie Kinder party albo urodzin Twojego dziecka. Może poświętować wyjątkową okazję w gronie najbliższych kolegów i koleżanek. Animatorzy zadbają o to, aby dzieci się nie nudziły, a zabawa była udana i bezpieczna.

 

Chwila relaksu dla opiekunów

Jeśli nie chcesz robić zakupów w galerii handlowej, zawsze możesz spędzić czas w sali zabaw ze swoją pociechą. Do dyspozycji opiekunów zazwyczaj znajdują się mini barki, w których można napić się kawy, herbaty czy zakupić drobne przekąski i słodycze. Dzięki temu możesz usiąść przy stoliku, jednocześnie widząc bawiące się dziecko.

 

 

Artykuł powstał dzięki sieci sal zabaw http://fiku-miku.com.pl/. Fiku-Miku posiada swoje placówki na terenie Warszawy i okolic.


Data dodania: 13.10.2017 - 20:17

Innowacyjna Gospodarka