Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Rodzinny wyjazd w góry – gdzie się zatrzymać?

 

 

Jeśli chodzi o wyjazdy z dziećmi, szczególnie te wakacyjne, góry często przegrywają z nadmorskimi kurortami. Górskie tereny to jednak skarbnica możliwości – zarówno jeśli chodzi o dobrą zabawę, jak i aktywne spędzanie czasu czy komfortowy odpoczynek. Jak zaplanować wyprawę, aby była ona udana dla wszystkich członków rodziny?

 

W górach nie sposób nudzić się ani latem, ani zimą. O każdej porze roku zachwycają one pięknymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Czyste powietrze i liczne atrakcje o różnym charakterze sprawiają, że wypad w południowe rejony Polski to rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu w gronie całej rodziny.

 

Jak zaplanować rodzinny wypad w góry?

Wyjeżdżając w góry całą rodziną, należy zadbać o atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. W końcu wszyscy marzą o udanym wypoczynku. Warto więc postarać się, aby miejsce, w którym się zatrzymamy, oferowało różnorodne formy spędzania wolnego czasu. Chodzi tu nie tylko o wybór atrakcyjnego regionu czy miejscowości, ale też o odpowiednie miejsce noclegowe. Coraz większa liczba hoteli i pensjonatów dba o rodziny, oferując rozmaite udogodnienia oraz ciekawe pakiety. Wybierając rodzinny hotel SPA w górach możemy mieć pewność, że nawet w przypadku niepogody czy innych niedogodności, zapewnimy zarówno sobie, jak i swoim pociechom, ciekawe formy odpoczynku i zabawy.

 

A może w Beskidy?

Polskie góry są bardzo rozległe i różnorodne. Jest w nich wiele miejsc i regionów, które warto odwiedzić. Jednym z takich interesujących obszarów z pewnością jest Beskid Śląski. To region często pomijany, który przez wielu wciąż pozostaje nieodkryty. Jego atutem są przede wszystkim niezwykłe walory krajobrazowe i przyrodnicze. Nie brak w nim też miejsc, gdzie można obcować z regionalnymi zwyczajami i historią. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze turystycznej można zaś korzystać z licznych atrakcji o każdej porze roku. Bogata baza noclegowa sprawia, że nietrudno o hotel w Beskidach, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuć się fantastycznie.

 

Hotel SPA w górach – idealny pomysł dla rodzin z dziećmi

Jaki powinien być idealny, rodzinny hotel? To, co chyba najważniejsze, to liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Pogoda w górach lubi zaskakiwać, z maluchami niekoniecznie też można wędrować cały dzień. Rodzicom na pewno spodoba się SPA, strefa wellness czy sauny. Dzieci docenią plac zabaw czy gry. Basen zaś zadowoli zarówno dużych, jak i małych. Świetnie, jeśli w hotelu odbywają się też różnego rodzaju animacje, zajęcia czy warsztaty, którymi zająć można najmłodszych.

 

Wszystko to oferuje m.in. Hotel Olympic – malowniczo położony tuż nad Wisłą w miejscowości Ustroń w Beskidzie Śląskim. Dodatkowym jego atutem są atrakcyjne pakiety rodzinne, doskonałe wyżywienie, w tym dostosowane także dla dzieci posiłki, kręgielnia i strefa zabaw dla najmłodszych. Wypożyczalnia rowerów pozwoli wybrać się zaś na rodzinną wycieczkę licznymi otaczającymi obiekt ścieżkami.

 

Szukasz pomysłu na nietypowy rodzinny wyjazd? Wybierz doskonały hotel w Beskidach, pokaż dzieciom ten ciekawy region, zainteresujcie się folklorem, podziwiajcie krajobrazy. Przez resztę czasu zaś odpoczywajcie w saunie i jacuzzi, bawcie się na basenie, grajcie w kręgle.


Data dodania: 18.09.2017 - 21:28

Innowacyjna Gospodarka