Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Gdzie spędzić Sylwestra z dziećmi?

 

Wyjazdy z dziećmi to dla większości rodziców żaden kłopot, gdyż wspólnie spędzony rodzinny czas ma dla nich niezwykłą wartość. Sylwester jest jednak nieco inną okazją, dlatego wiele osób zastanawia się w jaki sposób spędzić ten wieczór ze swoimi pociechami. Najczęściej rodzice udają się na zabawy sylwestrowe sami, podczas gdy najmłodsi pozostają pod opieką dziadków lub wujostwa. Co jednak w przypadku, gdy nie mamy takiej możliwości lub po prostu chcemy być w Sylwestra razem? Jak się okazuje możliwości jest co najmniej kilka, a każda z nich ma swoje zalety.

 

Kinderball w gronie bliskich

Organizacja wspólnego balu dla dzieci wraz z przyjaciółmi czy członkami rodziny, którzy również posiadają dzieci, to naprawdę dobry pomysł na Sylwestra. Po pierwsze, taka opcja nie jest wcale kosztowna! Wystarczy tylko ustalić, że każdy z gości przynosi ze sobą jakiś poczęstunek oraz napoje. Oczywiście można również zrobić składkę, z której główny organizator zakupi wszystkie niezbędne produkty. Warto również pomyśleć o jakiegoś rodzaju dekoracjach, które wprowadzą dzieci w klimat zabawy oraz o zgromadzeniu jak największej liczby zabawek czy gier, które zajmą najmłodszych na dłuższy czas. Jeśli tylko chcemy możemy również sami przygotować specjalne zabawy lub zadania dla naszych dzieci.

 

Dzieci mają to do siebie, że kiedy są pochłonięte zabawą w gronie rówieśników, tak naprawdę zajmują się same sobą. Dlatego dorośli, będą mogli w tym czasie spędzić nieco czasu we własnym gronie i również miło spędzić sylwestrowy wieczór.

 

Wyjazd w ciepłe kraje

Często w lecie nie mamy ochoty na dalekie wyjazdy, gdyż jest to okres, w którym niemalże wszędzie można spotkać tłumy turystów. Dlatego też, warto pomyśleć o urlopie w gronie najbliższych właśnie w okresie świąteczno-sylwestrowym. Któż z nas nie chciałby spędzić kilku dni w ciepłej aurze, gdy za oknami w Polsce pełno śniegu i mróz? Warto zatem z wyprzedzeniem zapoznać się z ofertami biur podróży na ten okres, gdyż w wielu przypadkach można natrafić na wyjątkowo atrakcyjne propozycje, które zainteresują każdego.

 

Od lat ogromną popularnością pośród turystów cieszą się takie miejsca jak chociażby Egipt, Tunezja czy Turcja. Wszystko dzięki temu, że świetna pogoda w tych miejscach jest tak naprawdę gwarantowana, podobnie jak doskonała zabawa i atrakcje dla całej rodziny. Bez wątpienia, każde dziecko będzie zachwycone mogąc w środku zimy poszaleć na ciepłej plaży i wykąpać się w morzu. Tym bardziej, że w wielu przypadkach możemy także liczyć na pomoc profesjonalnych animatorów, którzy organizują czas najmłodszym.

 

Zaśnieżone górskie szczyty

Jeśli zima to śnieg, a jak wiadomo dzieciaki po prostu go uwielbiają, niemalże w każdych ilościach! Dlaczego zatem nie spędzić Sylwester w górach z dziećmi, gdzie zwykle tego białego puchu jest pod dostatkiem? Tym bardziej, że oferty najlepszych hoteli i ośrodków są wyjątkowo zachęcające.

 

Wspaniałą propozycję dla rodzin z dziećmi ma chociażby Ośrodek wczasowy Czahówka, który jest położony w okolicach Żywca. Dla wielu osób, jest to już miejsce niemalże kultowe, do którego powracają co roku. Niesamowite górskie krajobrazy, świeże powietrze oraz doskonała zabawa dla dużych i małych – to wszystko znajdziemy właśnie w tym miejscu.

 

Ośrodek składa się z dwóch pensjonatów oraz domków całorocznych, dlatego w zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się na wynajem pokoi lub dających nieco więcej swobody domków. Bez względu jednak na to co wybierzemy, możemy liczyć na fantastyczną sylwestrową zabawę i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Jak na góry przystało, czas poza ośrodkiem można oczywiście spędzać na stokach górskich, ciesząc się zimową aurą. A wieczorem z kolei zapalić ognisko, upiec kiełbaskę i spędzić fantastyczny rodzinny czas. Nie ma zatem na co czekać - lepiej już teraz wejść na stronę czahowka.pl i zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

 

Bale dla rodzin w Twoim mieście

Choć nie każdy jeszcze o tym słyszał, to jednak coraz więcej hoteli, restauracji, czy parków rozrywki organizuje w Sylwestra specjalne bale dla całych rodzin. Jest to niezwykle kusząca propozycja, zwłaszcza jeśli odbywa się on niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Na czym jednak polegają takie imprezy? W większości przypadków jest to tradycyjna impreza sylwestrowa, z tą różnicą, że można się na niej pojawić z dziećmi. Najmłodsi mają zapewnioną profesjonalną opiekę i mnóstwo atrakcji, które zapełniają im czas. Rodzice natomiast mogą oddać się dobrej zabawie, w gronie przyjaciół czy rodziny. Oczywiście w cenie takiego balu są zapewnione posiłki, dostosowane zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Wydaje się zatem, że jest to naprawdę fantastyczna propozycja, którą warto rozważyć podczas planowania Sylwestra.

 

 

Ostatni dzień roku spędzany z dziećmi nie musi być wbrew obiegowej już opinii nudny dla dorosłych. Mnogość dostępnych obecnie różnorodnych opcji sprawia, że każda rodzina może znaleźć propozycję dostosowaną do swoich potrzeb i oczekiwań. Wystarczy tylko dobrze poszukać i oddać się wspaniałej sylwestrowej zabawie!


Data dodania: 08.09.2017 - 10:28

Innowacyjna Gospodarka