Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Historia Asha

 

Zapraszamy do zapoznania się z historią rodziny Ash'a, głównego bohatera Pokemon. Wszystkim prawdziwym fanom serii polecamy fantastyczną grę dostępną tutaj https://www.pokegra2.pl/

 

 

Chociaż życie Ash zawsze było bardzo szczęśliwe, jego sytuacja rodzinna nie wygląda dobrze. Powodem rozdzielenia rodziców Asha jest to, że ojciec opuścił rodzinę niedługo po tym jak urodził się Ash, pozostawiając młodą 19-letnią Delię.

Jeśli chodzi o dziadków Asha, wiadomo tylko, że dziadek Ash'a opuścił rodzinę, aby zostać trenerem Pokémon, gdy była mała, a matka umarła z powodu choroby, gdy Delia była w ciąży z Ashem. Także z tego powodu Ash chce, aby jego Pokémony był wielką rodziną: mówi o tym w każdym odcinku.

 

W całej historii, bohater, który najbardziej budzi ciekawość, jest tajemniczy ojciec Ash'a, ale zanim o nim wspomnimy, przedstawimy postać Delii.

 

 

Delia jest matką Ash'a. Związek pomiędzy nimi jest podobny jest bardziej do relacji między bratem a siostrą, niż pomiędzy matką a dzieckiem, ze względu na młody wiek, w którym Delia go urodziła.

Jest zawsze wesoła i pełna energii, co ewidentnie odziedziczył po niej główny bohater. Potrafi też być bardzo rygorystyczna w stosunku do syna, szczególnie w kwestii uprzejmości.

 

Delia również chciała zostać trenerem Pokémon, ale z powodu karczmy i narodzin Ash'a, nigdy nie mogła spełnić swojego marzenia. Z tego też powodu pomagała w pracy w laboratorium prof. Oaka, gdzie poznała swojego przyjaciela Spencer'a Hale (co widać w trzecim filmie).

 

Jeśli chodzi o ojca Ash'a, jest trenerem Pokémon, który obecnie podróżuje po świecie. Delia poznała go w swojej karczmie, kiedy miała 18 lat, a matka jeszcze żyła. Był podróżnikiem i początkującym trenerem Pokémon. Oboje zakochali się w sobie, a ich relacje stały się na tyle silne, że pobrali się w tym samym roku. Kiedy urodził się Ash, Delia miała zaledwie 19 lat.

 

Mężczyzna opuścił Pallet Town tuż po narodzinach Ash i nigdy nie wrócił. Z tego powodu Delia obiecała sobie, że zignoruje ojca Ash'a, nawet jeśli wróci.

 

Kiedy Ash był dzieckiem, często pytał o swojego ojca, zawsze zastanawiał się, co robi i gdzie przebywa. Jednak Delia nie była w stanie odpowiedzieć na te pytania, więc po prostu powiedziała Ashowi, jak wyjątkowym trenerem Pokemon się stał. Oczywiście, nie mogła tego stwierdzić na pewno, gdyż nie miała od niego żadnych wieści. Jedyną pewną rzeczą jaką Ash dowiedział się o swoim ojcu było to jak wyglądał, gdyż matka Ash'a podarowała mu jego zdjęcie.

 

Wszystko wskazuje na to, że Ash jest bardzo zły na ojca, choć ma nadzieję, że pewnego dnia go w końcu pozna.


Data dodania: 04.07.2017 - 21:16

Innowacyjna Gospodarka