Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Obozy jeździeckie - lato 2017 w Bieszczadach

 

Obóz jeździecki jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Nie musisz profesjonalnie jeździć konno, by się na niego zapisać. Podczas turnusów tworzonych jest kilka grup zaawansowania, więc możesz zacząć od podstaw. Jeśli tylko interesujesz się końmi, zawsze chciałeś spróbować jazdy konnej albo po prostu chcesz się nauczyć czegoś nowego i aktywnie spędzić czas, to koniecznie zapisz się na obóz jeździecki. Wiele z nich jest organizowanych w Bieszczadach i okolicach. Obozy jeździeckie blisko przyrody mają wiele korzyści, które sprawią, że Twoje wakacje będą jedyne w swoim rodzaju.Jak wygląda obóz jeździecki?

Turnusy odbywają się w zazwyczaj w ośrodkach, które oczywiście posiadają stadninę koni, ale są też połączone z hotelem, restauracją i innymi obiektami. Nie sposób się w nich nudzić, a sam obóz jeździecki jest zaplanowany tak, że każdy jego uczestnik ma możliwość skorzystania z wielu atrakcji. Obozy jeździeckie trwają określoną liczbę dni, zazwyczaj około tygodnia lub dwóch tygodni, więc można wybrać taką opcję czasu pobytu, jaka nam najbardziej odpowiada. Uczestniczyć w nich mogą zarówno dzieci, jak i młodzież do 17-tego roku życia. Na czym polega taki obóz jeździecki? Przede wszystkim odbywa się na nim profesjonalna nauka jazdy konnej i obcowania z tymi pięknymi zwierzętami. Jeśli szukasz obozów jeździeckich na lato 2017, to warto zwrócić uwagę na ofertę Siedliska Janczar, które znajduje się w niedalekiej odległości od Bieszczadów, w malowniczej miejscowości Pstrągowa, na drodze do Rzeszowa i Strzyżowa. Ośrodek oferuje turnusy w różnych datach i dzieli ich uczestników na trzy grupy według ich umiejętności. Zapewnia on wyżywienie oraz profesjonalną opiekę pedagogiczną. Poza wieloma godzinami jazdy konnej Siedlisko Janczar zapewnia również inne atrakcje w postaci wycieczek, warsztatów czy też przejazdu bryczką. Tak bogaty plan obozu nie pozwoli się nikomu nudzić.

 Zalety obozu jeździeckiego na wakacje

Obozy jeździeckie niedaleko Bieszczadów dają możliwość wypoczynku i relaksu, a także podejmowania wielu aktywności. Miejscowości w okolicy gór są pełne zieleni i naturalnego piękna przyrody, których nieraz na co dzień bardzo nam brakuje, zwłaszcza jeśli mieszkamy w dużym mieście. Świeże powietrze i kontakt ze zwierzętami działa na człowieka kojąco. W szczególności końmi są zafascynowane dzieci i młodzież, których należy zachęcać do aktywności, a obozy jeździeckie są do tego świetnym sposobem. To najlepszy czas żeby zapisać jeszcze dziecko na obóz jeździecki lato 2017. Wolne są miejsca na wielu turnusach, które będą dla nich niezapominaną przygodą. Uczestnicy obozów jeździeckich mają bowiem nie tylko okazję pobytu w nowym miejscu, pełnym atrakcji, ale też poznają nowych znajomych, z którymi może je połączyć pasja do koni. Piękna okolica gór oferuje im także formy rozrywki, w które z chęcią zaangażują ich pracownicy ośrodka oraz pokażą im wyjątkowy charakter regionu Bieszczadów.

 

 

Więcej informacji uzyskają Państwo w ośrodku jeździeckim Siedlisko Janczar

 

Adres: Pstrągowa 815, 38-121 Pstrągowa

Telefon: 17 277 94 04

Szczegóły oferty: http://www.siedliskojanczar.pl/obozy-jezdzieckie.html


Data dodania: 07.06.2017 - 15:36

Innowacyjna Gospodarka