Zagraniczne wakacje z dziećmi – jak wybrać najlepszą ofertę - Mali Turyści - Atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca dla dzieci

Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Zagraniczne wakacje z dziećmi – jak wybrać najlepszą ofertę

 

Podróże z dziećmi mają swoje plusy i minusy. Minusów można jednak bardzo łatwo się pozbyć. Wystarczy dobrze zorganizować wyjazd. Dzięki temu wakacje za granicą będą wyjątkowo udane. Czy polskie biura podróży naprawdę pomogą zorganizować podróż z dziećmi? Sprawdź, jak powinien być wyposażony hotel, jak zorganizować animacje dla dzieci po polsku i na co zwracać uwagę przed wyjazdem.

 

 

Kreta, Rodos, a może Majorka? Wybieramy idealnym kierunek rodzinnych wczasów

Wakacyjny wyjazd może być wspaniałą przygodą dla całej rodziny. Wbrew pozorem, urlop można zorganizować tak, aby wszyscy byli w pełni zadowoleni… zarówno dzieci, jak i my – dorośli. Pierwsze co powinniśmy wziąć pod uwagę to kierunek podróży. Najmodniejszymi i najczęściej wybieranymi kierunkami na wakacyjne, rodzinne wyprawy są:

 

  • Hiszpania;

  • Bułgaria;

  • Włochy;

  • Wyspy Kanaryjskie;

  • Turcja;

  • Grecja.

 

 


To miejsca nie tylko piękne i pełne uroku, ale także mogące zaoferować coś ciekawego każdej grupie wiekowej. Nie bez znaczenie jest też wybór hotelu, które oferują atrakcyjne zniżki dla najmłodszych. Interesująca lista polecanych kierunków wakacyjnych i hoteli, które nadają się na wakacje z dzieckiem można znaleźć na przykład na stronie internetowej biura podróży ITAKA.

 

Jak wybrać najlepsza ofertę rodzinnych wczasów?

Biura podróży prześcigają się w ofertach i bez trudu znajdziemy w nich propozycje specjalnie skierowane dla całych rodzin z dziećmi w różnymi wieku. Jest w czym wybierać! Jednak nie powinniśmy decydować się od razu na tak zwaną „pierwszą-lepszą” ofertę. Warto zorientować się, czy biuro oferuje zniżki dla dzieci, w tym na przykład darmowy pobyt w hotelu dla dziecka do określonego wieku oraz specjalne rabaty w hotelowej restauracji. Wybierając z rozwagą, możemy sporo zaoszczędzić.

 

Hotel przeznaczony na wypoczynek rodzinny powinien posiadać odpowiednią infrastrukturę przystosowaną do potrzeb zarówno rodziców, jak i dzieci. Dobrze wyposażony pokój posiada przede wszystkim świetlice, plac zabaw, specjalne stoliki dla dzieci na sali restauracyjnej i dodatkowe atrakcje, takie jak chociażby dyskoteka.

 

Takie atrakcje oferują zazwyczaj hotele o podwyższonym standardzie, jednak nawet pobyt w 3-gwizdkowym hotelu nie powinien zniszczyć nam wakacji. Hotel o niższym standardzie może nie będzie miał sali zabaw dla najmłodszych, ale powinien być położony w dogodnym i cichym miejscu. Jeżeli nie mamy pewności co do miejsca pobytu, warto zdać się na odpowiednią rekomendację biura podróży.

 

 

Jak zorganizować czas wolny dziecka?

Nawet kiedy wybierzemy najdroższy hotel i najpiękniejsze miejsce na świecie, dzieci na wakacjach mogą być po czasie znudzone. Ci z Was, którzy już byli w podobnej sytuacji, pewnie wiedza, że nie ma nic gorszego na wczasach niż znudzone dziecko. Jak temu zapobiec?

 

Można na przykład pomyśleć o zabraniu gier rodzinnych. Świetnie sprawdzają się typowe karty i planszówki. Tutaj też można zdać się na pomoc biura podróży. Organizatorzy wycieczek często zapewniają animacje, czyli zajęcia dla dzieci. Są to zorganizowane zabawy z przerwą na posiłek. Często trwa to kilka godzin, w czasie których dzieci biorą udział w różnych grach i zabawach pod okiem opiekuna. Nasze pociechy na pewno nie będą narzekać na nudę, a my w tym czasie będziemy mogli cieszyć się chwilami dla siebie.

 

 

Szukasz miejsca na udane wakacje z dziećmi? Biuro podróży ma rozsądną propozycję w ramach promocyjnej oferty Klubu Przyjaciół ITAKI. W niej znajdziesz starannie wyselekcjonowane hotele z dużymi pokojami, osobno dla dzieci i dla dorosłych. Ośrodki z atrakcjami dla najmłodszych, takimi jak place zabaw, zjeżdżalnie, parki wodne i baseny. Restauracje ze specjalnym menu i bogatą opcją all inclusive oraz gry, zabawy i animacje w języku polskim. 


Data dodania: 31.05.2017 - 09:58

Innowacyjna Gospodarka