Pomysły na prezenty urodzinowe dla chłopca - Mali Turyści - Atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca dla dzieci

Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Pomysły na prezenty urodzinowe dla chłopca

 

Urodziny młodszego brata lub syna można uczcić w sposób aktywny, np. spędzając czas w rodzinnym parku rozrywki czy ścigając się po torze kartingowym. Oryginalnym pomysłem na prezent dla niego jest także salon gier komputerowych, wycieczka do fabryki czekolady oraz warsztaty wyrobów cukierniczych.

 

Niespodzianka urodzinowa na torze kartingowym

Oryginalnym pomysłem na prezent dla brata lub syna są gokarty. Wrocław, Kraków czy Warszawa to tylko niektóre z miast, w których można zrealizować voucher urodzinowy. Wyścigi w niewielkich bolidach po profesjonalnym torze kartingowym to doskonała zabawa, zwłaszcza dla chłopców. Pojazdy są całkowicie bezpieczne. Minimalny wzrost uczestnika wyścigów wynosi 130 centymetrów. Osobie niepełnoletniej w czasie jazdy musi towarzyszyć rodzic. W innym przypadku dziecko musi okazać zgodę prawnego opiekuna.

 

Salon gier

Urodzinowym upominkiem dla dziecka może być dzień spędzony w salonie gier. Młody miłośnik komputerów na pewno znajdzie tam coś dla siebie. W niektórych salonach istnieje możliwość zorganizowania imprezy tematycznej, według określonego scenariusza, dla maksymalnie 20 osób. Dzieci mają możliwość bawić się w wirtualnej rzeczywistości i np. wspinać się po górach, jeździć samochodami, latać samolotem czy pływać statkiem po morzu.

 

Pomysł na prezent dla amatora słodyczy

Na urodziny można zabrać dziecko do fabryki produkującej czekoladę. Podczas zwiedzania zakładu poznaje się proces powstawania słodyczy oraz ma się niepowtarzalną okazję zaprojektować własną tabliczkę. Fabryka czekolady to ciekawy pomysł na prezent i wyjątkową pamiątkę, którą później można podzielić się z bliskimi. Oryginalnym upominkiem będą także warsztaty wyrobów cukierniczych. Oprócz nauczenia się jak powstają słodkości, uczestnik vouchera może zrobić około pół kilograma własnych cukierków i lizaków, a potem zabrać je do domu.

 

Rodzinny park rozrywki

 

Rodzinne wesołe miasteczko to idealne miejsce, aby aktywnie spędzić wolny czas. Rodzinne parki oferują bardzo wiele atrakcji dla dzieci, dostosowanych adekwatnie do wieku. Na najmłodszych czekają przeróżne kolejki, widokowe przejażdżki, karuzele, trampoliny, place zabaw, spływy pontonem czy mini ścianki wspinaczkowe. Zabawa w parku rozrywki to doskonały pomysł, aby zorganizować dziecku niezapomniane i pełne wrażeń urodziny.


Data dodania: 30.05.2017 - 20:29

Innowacyjna Gospodarka