Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Jaki fason powinny mieć pierwsze buty dla dziecka?

 

Wybranie pierwszych butów dla dziecka, wbrew wszelkim opiniom nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się wielu osobom na pierwszy rzut oka. W Polsce, jak i również na całym świecie, jest bardzo wielu znakomitych producentów obuwia dziecięcego, którzy oferują swoim klientom wysokiej jakości produkty w bardzo przystępnej cenie. Buty różnią się nie tylko ceną, jakością wykonania, ale również fasonem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie pierwsze buty dla dziecka są obecnie najmodniejsze, które buty warto kupić, a jakie modele należy omijać szerokim łukiem.

 

 

Idealny fason

 

W dzisiejszych czasach bardzo wielu rodziców, wybiera pierwsze buty dla dziecka kierując się wyłącznie ich wyglądem. Pamiętać należy o tym, że nawet najładniejsze buty będą bardzo niekorzystne dla dziecka, jeżeli będą zbyt wąskie i co najgorsze nie będą przepuszczać swobodnie powietrza. Pierwsze buty dla dziecka to jeszcze tak naprawdę buciki niemowlęce, które muszą mieć obszerny oraz zaokrąglony czubek. Dzieci podczas nauki chodzenia bardzo często mają tendencję do szerokiego rozstawiania paluszków, dlatego też należy ten fakt wziąć po uwagę wybierając idealne buty. Porządny fason obuwia powinien umożliwić szerokie rozstawianie paluszków. Szczególną uwagę należy zwrócić również na to, aby buty wykonane były w całości z materiałów, które bardzo dobrze przepuszczają powietrze. Zdecydowanie najlepszym rozwiązanie jest skóra naturalna. Dobrym rozwiązaniem jest również zakup butów na rzep, które można bardzo szybko dopasować do stópki dziecka.

Więcej o tym temacie możesz przeczytać w artykule: Pierwsze buty dla dziecka, kiedy i jakie?

 

Buty po starszym rodzeństwie

 

Bardzo wielu rodziców zakłada swoim dzieciom buty, które są odziedziczone po starszym rodzeństwie. Niestety rozwiązanie to jest bardzo dużym błędem. Każdy but dziecięcy zawsze dopasowuje się indywidualnie do kształt stopy osoby, która go nosi. Małe dzieci powinny mieć zawsze własne buty. Nie można dawać dziecku butów po starszym rodzeństwie, nawet jak są w doskonałym stanie. Pamiętać należy o tym, że każde dziecko zupełnie inaczej stawia stopę, dlatego też noszenie butów po starszym rodzeństwie może spowodować, że dziecko nauczy się chodzić w nienaturalny dla siebie sposób.


Data dodania: 29.05.2017 - 10:05

Innowacyjna Gospodarka