Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Dziecko na zakupach

 

Przyrost rynku e-commerce w Polsce jest bardzo dynamiczny. Jak podają dane statystyczne, w 2015 roku sprzedaż online wzrosła w naszym kraju aż o 21%. Pomimo tak szybkiego przyrostu, Polska nadal pozostaje w tyle za innymi krajami europejskimi. Oznacza to, nie tylko, że w naszym kraju jest w tej sprawie dużo do nadrobienia, ale także, że w sieci jest jeszcze miejsce dla wielu kolejnych sklepów internetowych. A skąd moda na robienie zakupów w Internecie? I co dają one klientom? Na te pytania postaram się odpowiedzieć poniżej na przykładzie branży dziecięcej.

 

W dobie, kiedy zakupy przez internet są coraz bardziej popularne, online można kupić już niemal wszystko. Począwszy od wyposażenia wnętrz, poprzez części zamienne do samochodów, a skończywszy na roślinach ozdobnych. Przenoszenie sprzedaży do sieci to już nie tylko moda, ale po prostu konieczność. Pęd życia, natłok innych obowiązków, ale i wygoda sprawiły, że coraz więcej ludzi robi zakupy online.

 

Dlaczego warto być jedną z tych osób?

 

Szeroki wybór ubranek dla dzieci

Czy znajoma ci jest sytuacja, kiedy okazuje się, że każdy ciuszek wyciągnięty z szafy dziecięcej jest już na twoją pociechę za mały? Zastanawiasz się wtedy, kiedy twoje dziecko tak urosło i jak to możliwe, że wcześniej tego nie zauważyłaś? Mnie zdarza się to nieustannie. Wtedy zaczyna się rodzić w głowie pytanie - kiedy wybrać się na większe zakupy, aby uzupełnić braki w szafie pociechy. Wybranie się do kilku sklepów stacjonarnych z ubrankami dla dzieci zajmie przynajmniej kilka godzin, a przecież w tygodniu trudno o nadmiar wolnego czasu. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą sklepy internetowe, takie jak np. ciuchy dla dzieci e-Pela.com. Znajdziesz tam szeroki asortyment ubranek dziecięcych, który kusi wysoką jakością wykonania. Urocze sukienki dla dziewczynek, eleganckie spodnie dla chłopców, bluzeczki, koszulki, rajstopki, a wszystko to w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu. Robiąc zakupy online, jesteś w stanie odwiedzić kilka takich sklepów w zaledwie pół godziny. Dzięki dokładnemu opisowi każdego elementu stroju i oddającemu rzeczywisty wygląd ubranka zdjęciu rodzice bez problemu mogą ocenić, czy konkretny model będzie pasował na ich pociechę.

 

O każdej porze dnia i nocy

Zakupy online możesz robić o dowolnej porze w ciągu dnia, a nawet nocy. W przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych, ich internetowe odpowiedniki otwarte są 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu. Zamówienia, co prawda realizowane są tylko w dni robocze, jednak składać je można w dowolnej, wygodnej dla konsumenta chwili. Rozwiązanie takie wygodne jest nie tylko dla osób, które mają mało czasu w ciągu dnia na zrobienie większych zakupów, ale także dla tych, które mieszkają z dala od dużych ośrodków handlowych.

 

Cena

Istotnym kryterium wyboru konkretnego ubranka dla dzieci jest jego cena. Dlaczego sklepy internetowe z powodzeniem konkurują ceną ze stacjonarnymi? Odpowiedź jest bardzo prozaiczna. Sklepy prowadzące sprzedaż online generują znacznie niższe koszty, dlatego też mogą sobie pozwolić na obniżenie ceny produktu w stosunku do sklepu stacjonarnego. Jeśli zatem chcesz kupić dla swojej pociechy dobrej jakości ubranka w niewielkiej cenie, odwiedź sklep z odzieżą dziecięcą prowadzący sprzedaż online. W sieci łatwiej też natrafić na różnego rodzaju promocje i wyprzedaże. Wystarczy, jeśli w wyszukiwarce wpiszemy „ubranka dla dzieci promocja”.

 

Łatwość znalezienia konkretnego produktu

Przyjemność robienia zakupów przez internet polega na tym, że znacznie szybciej jesteśmy w stanie znaleźć interesujący nasz produkt, konkretny jego rozmiar, fason, czy też kolor. Do tego celu służą wyszukiwarki dostępne w większości sklepów internetowych. Zwykle umożliwiają również zaawansowane wyszukiwanie produktu zgodnie z wybranymi kryteriami. Tak szybkie i łatwe odnalezienie konkretnego produktu w sklepie stacjonarnym jest niezwykle trudne.

 

 

Zakupy online to dziś już nie tylko moda, ale przede wszystkim wygoda. Można ich dokonać w dowolnie wybranej chwili bez wychodzenia z domu. Ceny w sklepach internetowych bywają różne, jednak w większości przypadków są dużo przystępniejsze niż w stacjonarnych. Można zatem powiedzieć, że zakupy online są szybkie, tanie i przyjemne.


Data dodania: 22.03.2017 - 19:57

Innowacyjna Gospodarka