Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Inwestycja w zabytkowe samochody zapewni dobrą przyszłość Twojej rodzinie


 

Ostatnimi czasy zapanowała moda na samochody zabytkowe nie tylko ze względu na czerpanie przyjemności z jazdy, lecz przede wszystkim z powodu możliwości dorobienia sobie do emerytury. Obecnie inwestycje w tradycyjne instrumenty finansowe nie już tak opłacalne jak kiedyś, dodatkowo nie cieszą się zaufaniem społeczeństwa. Ludzie zaczęli szukać aktywnych alternatyw, które pozwoliłyby im sporo zarobić, bez większego nakładu pracy. Inwestycje w samochody zabytkowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób, które pragną zapewnić godziwą przyszłość swoim bliskim.

 

 

Jakie cechy powinien posiadać pojazd uznany za zabytek?

 

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kupno topowego klasyka. Jest to inwestycja niepewna, dlatego nie opłaca się brać kredytu na coś, co może nie wypalić. Z każdym rokiem jednak w Polsce przybywa ludzi zamożnych, którzy zdążyli zgromadzić spore nakłady niezainwestowanego jeszcze kapitału. Zwiększa się więc popyt na wszelkiego rodzaju dobra luksusowe, takie jak dzieła sztuki, antyki, kruszce, a także na zabytkowe samochody, które z produkcji wyszły dziesiątki lat temu.

 

Nie każdy stary samochód jest samochodem zabytkowym, o czym należy pamiętać jeśli jesteśmy zainteresowani kupnem takowego. Czym zatem charakteryzuje się pojazd, który można uznać za zabytkowy? Pierwszym warunkiem, jaki musi spełnić jest wiek. 25 lat – co najmniej tyle musi liczyć sobie auto, które jest zabytkiem, dodatkowo nie może być produkowane przynajmniej przez 15 ostatnich lat. Ważne jest również to, co dany samochód skrywa pod maską. Zabytek powinien posiadać nie mniej niż 75% oryginalnych części, a tylko 25% zamienników.

 

 

Kup i dbaj od samego początku

 

Zaraz po kupnie starego samochodu, w szczególności gdy jest on w dobrym stanie technicznym, cała Twoja rodzina namówi Cię na przejażdżkę po okolicach. Nie da się ukryć, że podróż klasykiem może być dobrym argumentem do nakłonienia bliskich by wybrali się z Tobą na małą wycieczkę. Dla maluchów to spora frajda jeździć starym samochodem, a dla całej rodziny możliwość spędzenia wspólnego czasu i zacieśnienia rodzinnych więzi.

 

Zanim jednak wybierzesz się na przejażdżkę z bliskimi koniecznie zadbaj o ich bezpieczeństwo i wykup możliwie najkorzystniejsze ubezpieczenie dla swojego klasyka. Polisa Classic Car Insurance dedykowana samochodom zabytkowym zagwarantuje wypłatę odszkodowania, które w razie zaistnienia nieszczęśliwego wypadku. przeznaczysz na pokrycie powstałych szkód.


Data dodania: 17.02.2017 - 16:43

Innowacyjna Gospodarka