Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Szukasz pomysłu na prezent na Dzień Dziadka? Wybierz czekoladki w niecodziennej odsłonie

 

Znalezienie ciekawego upominku na Dzień Dziadka często jest często sporym problemem. Chociaż w sprzedaży znaleźć można wiele różnych upominków, to jednak wyszukanie tego właściwego może być czasochłonne. Najczęściej wybór pada na klasykę, do której zaliczają się też czekoladkijednak zamiast kupowania ich w zwykłej odsłonie możesz postawić na coś zupełnie innego i jeszcze bardziej oryginalnego!

 

Czekolada, chociaż kaloryczna, jest pełna wartościowych składników odżywczych. Najzdrowsza ze wszystkich rodzajów czekolad to ta gorzka, która posiada najwięcej kakao. Może być ona jedzona nawet przez osoby z cukrzycą, ponieważ posiada niski indeks glikemiczny. W czekoladzie znajduje się dużo wartościowych kwasów tłuszczowych, a także składników mineralnych, na przykład magnez, potas, wapń, żelazo, cynk, miedź oraz mangan.

 

 

W sprzedaży znaleźć możemy wiele różnych czekoladczekoladowe figurki, tabliczki, bombonierki z pralinkami. Gdy interesuje cię oryginalny pomysł na prezent na Dzień Dziadka, warto pomyśleć o nieco innych propozycjach, które znajdziesz na naszej liściena pewno spotkają się z jeszcze szerszym uśmiechem!

 

 

1. Czekolada stworzona na zamówienie

Wiele manufaktur czekolady oferuje możliwość wykonania czekoladek na indywidualne zamówienienie jest to tania usługa, ponieważ za tabliczkę przyjdzie nam zapłacić nawet około 30 złotych, to jednak można uzyskać wyśmienite połączenia smakowe. Przy zamawianiu czekolady tego rodzaju przez internet można wybrać jej rodzajjasna lub ciemna, a następnie dodatki, na przykład mogą być to różne bakalie, orzechy, inne słodycze jak ciasteczka czy pianki, a nawet zioła i inne przyprawy.

 

 

2. Czekoladowe figurki

Nie tylko pięknie wyglądają, ale również wspaniale smakują. Takie czekoladki można kupić w wielu odsłonach, na przykład mogą one przypominać narzędzia, samochód, serduszko, szczęśliwą podkowę, dlatego można dopasować je do zainteresowań osoby, której pragnie się podarować taki upominek. Często figurki przygotowywane są z kilku różnych rodzajów czekolad, na przykład mlecznej, gorzkiej i białej, dlatego wyglądają jeszcze bardziej efektownie dzięki różnym barwom.

 

 

3. Czekoladki w opakowaniu na zamówienie

Naszym trzecim pomysłem na prezent jest czekolada lub czekoladki w opakowaniu wykonanym na zamówieniemoże ono wtedy prezentować dedykację dla dziadka czy też nawet zawierać wskazane zdjęcia, na przykład wnuków. Wystarczy tylko wybrać ciekawy szablon, a potem wskazać na zdjęcia, aby stworzyć unikatowy upominek dla bliskiej nam osoby.

 

 

 

Takie czekolady można kupić między innymi w sklepie ChocoRepublica.pl, który oferuje je w wielu interesujących wariantach, na przykład jako czekoladowe figurki. Swoje słodkości pakuje w specjalne opakowania z metalu, dlatego po personalizacji mogą być one również posłużyć na długi czas, nawet jeżeli zawartość opakowania będzie już spałaszowana. Puszka może posłużyć na przykład na różne drobiazgi. Z ofertą czekoladek od firmy ChocoRepublica można zapoznać się już teraz na stronie: https://chocorepublica.pl/cat/okazje/dzien-dziadka.


Data dodania: 27.01.2017 - 10:57

Innowacyjna Gospodarka