Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Przeprowadzka z dzieckiem do nowego domu? Z Clicktrans zrobisz to szybko, tanio i bezpiecznie!

 

Przeprowadzki kojarzą się z bałaganem, zmęczeniem i trudem, a niekiedy bywają stresujące dla naszego dziecka. Zmieniając miejsce zamieszkania musimy przygotować się często na ciężkie dni wynikające nie tylko z samego transportu mebli, ale również stresu wynikającego ze zmiany otoczenia i wszystkiego co nam dotychczas znane. A nasze maleństwo nie zawsze dobrze znosi taką zmianę. Im lepiej się przygotujemy i więcej sami zrobimy, tym sprawniej przebiegnie sama przeprowadzka. Decydując się na przeprowadzkę z Clicktrans, zrobisz to szybko i bezboleśnie.

 

Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych, który łączy przewoźników z osobami, które chcą zlecić transport dowolnego przedmiotu nppalety, samochody, motocykle, ładunki czy paczki.

 

Clicktrans jest również dynamicznie rozwijającym się serwisem zagranicąClicktrans.com oraz Clicktrans.es

 

Zobacz jakie to proste!

Wystaw przesyłkę - ZA DARMO. W minutę wystaw i opisz swoją przesyłkę. Już po chwili otrzymasz oferty od przewoźników, którzy i tak jadą trasą i mogą zabrać przesyłkę przy okazji. Tysiące firm konkuruje o Twoje zlecenie na aukcji "w dół". Sprawdź opinie o przewoźniku, zaakceptuj najlepszą ofertę, zleć transport i gotowe!

 

Zadbajmy o nasze środowisko z myślą o naszym przyszłym pokoleniu

Clicktrans oznacza ekologiczny transport. Twoją przesyłkę może dostarczyć przewoźnik, który i tak jedzie trasą, co oznacza:

 

  • mniej pustych przebiegów
  • mniej CO2 i innych zanieczyszczeń w atmosferze
  • oszczędność energii
  • mniejsze zużycie pojazdów
  • mniejsze korki na drogach
  •  

Bezpieczeństwo

Przewoźnicy przez Clicktrans weryfikowani. Dodatkowo, przewoźnicy otrzymują opinie od innych użytkowników. Wybierając Przewoźnika z pozytywnymi komentarzami wiesz, że powierzasz swoją przesyłkę w dobre ręce, a transport mebli do nowego domu będzie bezpieczny.

 

Tani transport

Wybierając Clicktrans możesz zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu! Twoje ogłoszenie trafia do tysięcy firm transportowych, co pozwala znaleźć firmę, która i tak jedzie samą trasą i może przewieźć Twoją przesyłkę przy okazji. Dodatkowo, ponieważ oferty składane w formie aukcji w dół, masz pewność że otrzymasz najkorzystniejsze propozycje.

 

Przykładowe zlecenia przeprowadzek zrealizowane w serwisie Clicktrans.pl:

 

  • Przewóz kartonów, roweru, łóżeczek dziecięcych z Warszawy do Redy za 250 zł (oszczędność -140,62 zł)
  • 3 niewielkie komody, kanapa narożna, stół krzesła i 2 fotele z Torunis do Zakopanego za 530 (oszczędność -298,12 )
  • Przeprowadzka ze Szwajcarii, z Gebenstorf do Gdyni, za 2600 (oszczędność -1 280,60 )


Data dodania: 04.01.2017 - 17:34

Innowacyjna Gospodarka