Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wyjazdy o jakich marzą dzieci


 

Planowanie wakacji bywa naprawdę męczące. Zwłaszcza kiedy podróżujemy z większą grupą znajomych. Poprzeczka zostaje jednak podniesiona jeszcze wyżej, gdy na wakacje mamy wyjechać z dziećmi. Bez względu na ich wiek, zaspokojenie potrzeb dorosłych i ich podopiecznych podczas jednego wyjazdu jest niełatwe. Istnieją jednak miejsca, w których jest to możliwe. Wystarczy tylko dobrze poszukać, a przekonamy się, że w samej Europie jest ich całkiem sporo.

 

Disneyland – spełnienie marzeń małych i dużych

Bajki Disneya to doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nic więc dziwnego, że usytuowany nieopodal Paryża park rozrywki sygnowany nazwą, cieszy się tak wielką popularnością. Jest to świetny pomysł na rodzinny wyjazd, zwłaszcza, że wiele biur podróży podejmuje się organizacji tego typu wypraw. Trzeba jednak pamiętać, aby wybierać tylko sprawdzone oferty. Jeśli zatem planujemy zwiedzać Disneyland wycieczka Mega Travel, która jest wyjątkowo dobrze zaplanowana, na pewno spełni nasze oczekiwania.

 

Cały dzień spędzony w tym bajecznym świecie, bez wątpienia spodoba się dosłownie każdemu. Nie wspominając już o tym, jak wiele radości sprawimy naszym dzieciom, które będą miały okazję spotkać się ze swoimi ukochanymi bohaterami bajek. Warto zatem przemyśleć taką możliwość, bo wycieczka do Disneylandu z Mega Travel na długo pozostanie w pamięci całej Twojej rodziny!

 

Legoland – nie tylko dla chłopców

Kto powiedział, że klocki sprawiają frajdę tylko chłopcom? Słynne produkty Lego przynoszą radość wszystkim dzieciom, oraz wielu dorosłym. Dlatego też, wyjazd do Danii, gdzie znajduje się największy Legoland na świecie, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ten słynny park rozrywki to prawdziwy raj dla mniejszych oraz nieco większych miłośników zabaw klockami. Niezwykłe budowle, miniatury, a nawet kolejki górskie, zbudowane właśnie z klocków, zapierają dech w piersiach i zapewniają świetną zabawę na wiele godzin.

 

Wioska świętego Mikołaja, o każdej porze roku

 

Większość osób uwielbia magiczny czas świąt i wręcz nie może doczekać się tego okresu. Po co jednak czekać, skoro ze świętym Mikołajem możemy spotkać się nawet podczas wakacji? Wystarczy udać się na wycieczkę do Rovaniemi w Finlandii, gdzie mieści się najprawdziwsza wioska świętego Mikołaja. Bez względu na porę roku przywitają nas tu kolędy oraz elfy, które nieustannie ciężko pracują. Możliwe jest również osobiste spotkanie ze świętym Mikołajem, które nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Pewne jest, że będzie to niezwykłe doświadczenie zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców.


Data dodania: 16.11.2016 - 17:13

Innowacyjna Gospodarka