Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Hotele przyjazne dzieciom w Warszawie


 

Jesteś z dzieckiem na krótkiej wycieczce w stolicy Polski? Oto wybór kilku hoteli, w których możesz się zatrzymać, aby Twoje dziecko wypoczęło po długim locie czy całodziennym zwiedzaniu miasta.

 

OKĘCIE Hotel tuż przy lotnisku

 

„STARY” HOTEL Warszawa historyczna

Hotel Bristol

Jeśli mamy nieco więcej czasu między lotami, warto zatrzymać się w tym miejscu. Hotel położony jest praktycznie na Starym mieście. Można wyjść więc z dzieckiem dosłownie na pół godziny i zwiedzić pół Starego Miasta. Sam hotel to też bardzo klimatyczne wnętrza. Ma się wrażenie przeniesienia w czasie. W środku panuje cisza i spokój. Idealne miejsce na kilka dni odpoczynku i naukę historii.

 

TANIO i wygodnie

HOTEL GORDON

Odległość od lotniska niewielka, a hotel jest bardzo dobrze skomunikowany. Pokoje przestronne i w miarę komfortowe, choć nie odnajdziemy tu luksusów. Wielkim plusem hotelu jest miła i pomocna obsługa. Bardzo dobry wybór, jeśli potrzebujemy przenocować jedną lub dwie noce, a oprócz oczekiwania na lot, chcemy jeszcze pozwiedzać. Hotel jest bowiem bardzo dobrze skomunikowany i szybko dostaniemy się na Starówkę. Hotel nie zatrzymuje nas w pokojach przesadnym luksusem, lecz jego standard wystarczy nawet najbardziej wymagającym rodzicom.
Hotel ostatnimi czasy przeszedł remont i odświeżenie, dzięki czemu standard pokoi znacząco się poprawił.

 

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Znajduje się naprzeciwko Lotniska Chopina. W pokojach można zaparzyć sobie kawę, a dziecku gorącą herbatę, co na pewno przy da się po zimowym locie. Pociecha na pewno ucieszy się z telewizora z płaskim ekranem przy łóżku. Nie ma też problemu z ustawieniem dostawki dla dziecka nawet, gdy przylatujemy o 5.00 rano.

 

LOTNISKO – HOTEL za darmo

Novotel Warszawa Airport

 

Nieco dalej, bo niecałe 2 kilometry od lotniska, znajduje się hotel legendarnej sieci NOVOTEL. Co ważne, oferuje on bezpłatny transport na trasie lotnisko-hotel, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, dla osób które nie chcą ryzykować zamawiania taksówki. Pokoje wyposażone standardowo. To świetny wybór dla rodziców, których dzieci muszą dbać o dietę ze względów zdrowotnychrestauracja hotelowa serwuje m.in. dania wegetariańskie i bezglutenowe.


Data dodania: 12.10.2016 - 12:19

Innowacyjna Gospodarka