Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

13. Lekcja Niegrzeczności

Teatr Wybrzeże serdecznie zaprasza na 13. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 marca, o godzinie 13.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

 

                                                               Tematem 13. Lekcji Niegrzeczności będzie "Kopciuszek (Bajka Obuwnicza") w interpretacji Bohdana Butenki. Lekcję poprowadzą: Ewa Jendrzejewska, Jerzy Gorzko, Zbigniew Olszewski, Maciej Szemiel i Jarosław Tyrański. Czytanie wyreżyseruje Michał Derlatka.

Po Lekcji odbędą się warsztaty teatralne nawiązujące do tematyki czytanego tekstu.

Ilość miejsc jest ograniczona.
Konieczne wcześniejsze zapisy pod adresem: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl


LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".
LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone dla widzów od 6 roku życia.

Koszt jednej Lekcji wynosi 11 (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

PROMOCJA:
Dla posiadaczy wejściówek oraz karnetów na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki lub karnetu).

Więcej informacji na stronie: www.teatrwybrzeze.pl


Data dodania: 25.03.2015 - 11:42

Dotyczy wpisu: 13. Lekcja Niegrzeczności

Innowacyjna Gospodarka