Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Weź udział w warsztatach plastycznych i własnoręcznie stwórz świąteczne dekoracje!

Wielkanoc przypada już za niespełna dwa tygodnie. Warto więc rozpocząć świąteczne przygotowania. Wszystkich, którzy chcieliby własnoręcznie stworzyć świąteczne dekoracje, Centrum Handlowe Auchan Łomianki (przy ul. Brukowej 25) zaprasza 28 marca, w godz. 12.00-18.00 na warsztaty plastyczne. Powstaną podczas nich kolorowe pisanki, radosne króliki oraz kurczaczki.

 

                                                                     Do dyspozycji najmłodszych i tych starszych uczestników będą styropianowe figurki oraz kolorowe farby, flamastry, bibułki oraz inne elementy dekoracyjne. Powstaną z nich świąteczne pisanki, króliczki oraz kurczaczki. Warsztaty do doskonała okazja, żeby spędzić czas w rodzinnym gronie i wspólnie przygotować dekoracje, które będzie można  zabrać do domu i ozdobić nimi świąteczne stoły. Atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych gości będzie wspólne ozdabianie pisanek w rozmiarze XXL, które pozostaną w galerii handlowej, jako świąteczny akcent.  
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny.  

Więcej informacji na stronie: www.auchanlomianki.pl


Data dodania: 23.03.2015 - 12:46

Dotyczy wpisu: Weź udział w warsztatach plastycznych i własnoręcznie stwórz świąteczne dekoracje w CH Auchan Łomianki

Innowacyjna Gospodarka