Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wielkanocne warsztaty w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie informuje, że jeszcze ostatnie wolne miejsca na wielkanocne warsztaty artystyczne: decoupage / filcowanie / ozdoby z siana.

Warsztaty adresowane do dzieci i opiekunów oraz młodzieży i dorosłych, którzy pragną odkrywać i rozwijać w sobie talent. W ich trakcie przybliżona zostanie między innymi historia najstarszego chrześcijańskiego święta.

21.03.2015 (sobota), godz. 10.00 – 11.30
Wielkanocne warsztaty zdobienia metodą decoupage

Warsztaty dla dzieci od 5 lat oraz młodzieży i dorosłych.
Prowadzenie: Elżbieta Makulus, pedagog i terapeuta zajęciowy

Decoupage to technika zdobienia przedmiotów, która polega na przyklejaniu na przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki. Ozdabiać można niemal wszystkoznane techniki na szkle, na drewnie, plastiku, a nawet metalu. Decoupage klasyczny polega na naklejaniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, by wtopił się i był niewyczuwalny przy dotyku. Podczas trwania warsztatów wykonane będą jaja wielkanocne.

22.03.2015 (niedziela), godz. 10.00 – 11.30
Wielkanocne warsztaty filcowania

Warsztaty dla dzieci od 7 lat oraz młodzieży i dorosłych.
Prowadzenie: Elżbieta Makulus, pedagog i terapeuta zajęciowy.

Warsztaty filcowania zostaną przeprowadzone metodą na sucho. Główna ich zasada polega na formowaniu wełnianej czesanki, aż przyjmie ona formę wybranego przedmiotu. Ozdoby z filcu mogą być jednokolorowe albo wielobarwne, co zależy wyłącznie od wizji twórcy. Podczas trwania warsztatów wykonany zostanie wielkanocny zajączek.

29.03.2015 (niedziela), godz. 10.00 – 11.30
Wielkanocne warsztaty tworzenia ozdób z siana

Warsztaty dla dzieci od 9 lat oraz młodzieży i dorosłych
Prowadzenie: Elżbieta Makulus, pedagog i terapeuta zajęciowy.

Siano to fantastyczny, pachnący, ekologiczny surowiec, z którego można wyczarować prawdziwe cuda. Pod bacznym okiem doświadczonego pedagoga-terapeuty uczestnicy będą mogli uwolnić swoją wyobraźnię i tworzyć wielkanocne zajączki lub kurki.

Warsztaty odbędą się w sali 101 (wejście A z dużego dziedzińca oraz wejście F od strony promenady)

Bilety: 25 (dorośli), 20 (dzieci)

Więcej informacji na stronie: zamek.szczecin.pl


Data dodania: 11.03.2015 - 13:05

Dotyczy wpisu: Wielkanocne warsztaty w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Innowacyjna Gospodarka