Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wydawnictwo-Poligrafia Ad Rem poleca przewodnik dla dzieci - Bajkowa Szklarska Poręba!

Wydawnictwo-Poligrafia Ad Rem poleca przewodnik dla dzieci - Bajkowa Szklarska Poręba!

Bajkowe przewodniki odkrywają przed swymi Czytelnikami miejsca pełne frapujących tajemnic natury i kultury, zasobne w rekreacyjne atrakcje, miejsca nader pięknie usytuowane, których siła przyciągania rośnie wraz z intensywnością ich poznawania. Publikacje zawierają mnóstwo praktycznych informacji dotyczących konkretnych tras wycieczkowych, ich długości, trudności do pokonania, zasad bezpieczeństwa. Dzięki starannemu składowi z wyróżnionymi elementami graficznymi i tekstowymi, kolorowymi fotografiami oraz rysunkami niezwykle pomysłowe i przejrzyste, a dołączony do nich plan opisywanych miejscowości, specjalne karty promujące ich ważniejsze szlaki, notes i kredki a także zbiór inspirujących do poszukiwań w terenie „Zadań dla Skrzata” dodatkowo zachęcają dzieci i ich opiekunów do dokładnego poznania odwiedzanych miejsc.

Maria Nienartowicz - Bajkowy przewodnik dla dzieci Szklarska Poręba   
format w cm:    12,5 x 22
oprawa:    miękka, w ringi
ilość stron:    120
wydawca:    Wydawnictwo Poligrafia AD REM
rok wydania:    2010
ISBN:    978-83-61719-76-2

 

                                                   Przewodnik ukazuje Czytelnikom Szklarską Porębę, którą im dogłębniej poznają, tym wydaje im się ona bardziej fascynująca, godna najwyższego zaangażowania w odkrywaniu jej tajemnic. Zawiera mnóstwo praktycznych informacji dotyczących konkretnych tras wycieczkowych, ich długości, trudności do pokonania, zasad bezpieczeństwa. Podobnie jak nasze pozzostałe "Bajkowe przewodniki" książeczka jest bardzo przejrzysta i łatwa w korzystaniu. Dołączony jest do niej plan Szklarskiej Porębykarty promujące jej szlaki turystyczne szczególnie zajmujące dzieci, notes i kredki a także zbiór "Zadań dla Skrzata", które pobudzają dzieci do aktywnego uczestnictwa w poznawaniu odwiedzanych miejsc. Zresztą, to skrzaty właśnie przewodnikami po Szklarskiej Porębie, skrzaty, z których przygodami i zmaganiami dzieci bardzo chętnie się utożsamiają. Jest to znakomita propozycja dla dzieci i ich opiekunów, którzy z pomocą przewodnika bez problemu i w arcyciekawy sposób zorganizują swym pociechom niezapomniany wypoczynek.

Więcej na stronie:
adrem.jgora.pl/przewodniki/bajkowy-przewodnik-dla-dzieci-szklarska-poreba


Data dodania: 06.08.2014 - 13:18

Dotyczy wpisu: Maria Nienartowicz - Bajkowy przewodnik dla dzieci Szklarska Poręba

Innowacyjna Gospodarka