Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wydawnictwo-Poligrafia Ad Rem poleca przewodnik dla dzieci - Bajkowa Jelenia Góra!

Wydawnictwo-Poligrafia Ad Rem poleca przewodnik dla dzieci - Bajkowa Jelenia Góra!

Bajkowe przewodniki odkrywają przed swymi Czytelnikami miejsca pełne frapujących tajemnic natury i kultury, zasobne w rekreacyjne atrakcje, miejsca nader pięknie usytuowane, których siła przyciągania rośnie wraz z intensywnością ich poznawania. Publikacje zawierają mnóstwo praktycznych informacji dotyczących konkretnych tras wycieczkowych, ich długości, trudności do pokonania, zasad bezpieczeństwa. Dzięki starannemu składowi z wyróżnionymi elementami graficznymi i tekstowymi, kolorowymi fotografiami oraz rysunkami niezwykle pomysłowe i przejrzyste, a dołączony do nich plan opisywanych miejscowości, specjalne karty promujące ich ważniejsze szlaki, notes i kredki a także zbiór inspirujących do poszukiwań w terenie „Zadań dla Skrzata” dodatkowo zachęcają dzieci i ich opiekunów do dokładnego poznania odwiedzanych miejsc.
    
Joanna Peczenenko, Bajkowy przewodnik dla dzieci - Jelenia Góra,
Ad Rem, Jelenia Góra, 2010, 120 s.

format w cm:    12,5 x 22
oprawa:    miękka, w ringi
ilość stron:    120
wydawca:    Wydawnictwo Poligrafia AD REM
rok wydania:    2010
ISBN:    978-83-61719-78-6

 

                                                        Ten bajkowy przewodnik stanowi zaproszenie do podróży wehikułem czasu do historycznej, owianej legendami, pełnej cennych zabytków i niezwykłych zakątków Jeleniej Góry. Czytając bajki i legendy, dzieci wybiorą się na wycieczkę z szukającym przygód skrzatem Hyrckiem i jego przyjacielem Rzepiórkiem, a rodzice poznają ciekawostki związane z Jelenią Górą.
Przewodnik wspaniale łączy zabawę z edukacją. Każda bajka to propozycja wycieczki, każda wycieczka to przygoda i możliwość zebrania w najciekawszych miejscach Jeleniej Góry pieczątek do przewodnika, a zebrane pieczątki to gwarantowana nagroda, po którą zapraszamy do naszego Wydawnictwa! Dla Małych Zdobywców Jeleniej Góryimienne dyplomy i odznaki, piernikowy medal i pakiet prezentowy, który przez całe wakacje będzie można odebrać w siedzibie Wydawnictwa (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00) przy ul. Okrzei 12 w Jeleniej Górze.

Więcej na stronie:
adrem.jgora.pl/przewodniki/bajkowa-jelenia-gora


Data dodania: 05.08.2014 - 13:34

Dotyczy wpisu: Joanna Peczenenko - Przewodnik dla dzieci "Bajkowa Jelenia Góra"

Innowacyjna Gospodarka