Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

DELI Park - nowe miejsce do nauki i zabawy już od 20 czerwca!

Czas wolny dla rodziny to coś wyjątkowego. Dlatego warto zwrócić uwagę na jego jakość. Dobrym rozwiązaniem może być zorganizowanie takiej atrakcji dla dzieci, która połączy zabawę z edukacją. Na przykład można pomyśleć o dniu w parku rozrywki. 20 czerwca będzie okazja do bezpłatnego zwiedzania DELI Parku.

 

                                                 Dzieci uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Dlatego DELI Park – nowa atrakcja zlokalizowana 15 minut od Poznania w miejscowości Trzebaw jest właśnie dla nich. Mali odkrywcy dowiedzą się w nim,  co jadły, jak długo żyły prehistoryczne zwierzęta, które mieszkały tam miliony lat temu. Ich uwagę skupią również owady w wersji XXL. Ekspozycja obejmuje owady zagrożone wyginięciem, które żyją w sąsia-dującym tuż obok Wielkopolskim Parku Narodowym.

 

                                                              Kolejna lekcja przyrody będzie dostępna w mini zoo. Informacje o innych kontynentach, cywilizacjach i kulturach dzieci znajdą w parku miniatur. W 6-cio hektarowym parku jest również miejsce na plac zabaw z interaktywnymi atrakcjami. Niezależnie od pory roku, park będzie czynny przez cały czas. Dlatego będzie możliwość poznania zmieniającej się w ciągu roku przyrody oraz obejrzenia sezono-wych atrakcji.

Więcej informacji: www.delipark.pl


Data dodania: 17.06.2014 - 11:09

Dotyczy wpisu: DELI Park

Innowacyjna Gospodarka