Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wydawnictwo Dwie Siostry poleca książkę pt. "Kropka pe el – przewodnik po Polsce dla dzieci"!

Wydawnictwo Dwie Siostry poleca książkę pt. "Kropka pe el – przewodnik po Polsce dla dzieci" Wydanie II uaktualnione.

Andrzej Paulukiewicz
„Kropka pe el – przewodnik po Polsce dla dzieci”
Wydanie II uaktualnione
Ilustratorzy: Dominik Cymer i Rafał Szczepaniak
Przedział wiekowy: 7+
ISBN 978-83-63696-60-3
Format: 125 x 265 cm
Oprawa miękka zintegrowana
Objętość: 244 strony
Termin wydania: 16 kwietnia 2014
Cena: 49,90

 

                                                 Gdzie staniesz oko w oko z dinozaurem?
Gdzie zobaczysz śpiewające wydmy?
Gdzie popłyniesz statkiem… po trawie?
Gdzie możesz pochodzić po suficie?
Gdzie za każdym rogiem czai się krasnoludek?
Gdzie działa wielkie międzynarodowe ptasie lotnisko?
Gdzie Fryderyk Chopin skacze na spadochronie?

Jak to gdzie - w POLSCE!

Nie wierzysz? Zajrzyj do książki „kropka pe el” - nowego, wyjątkowego przewodnika po Polsce dla dzieci i nie tylko.

„.PL” to 55 bogato ilustrowanych rozdziałów przedstawiających najciekawsze miejsca z całego kraju, wybrane i opisane specjalnie z myślą o małych turystach. Znajdziecie tu niezliczone atrakcje: perełki dzikiej przyrody i wspaniałe zabytki, historyczne miasta i nowoczesne budowle, nawiedzone zamki, tajemnicze jaskinie i bezdenne kopalnie, miejsca piękne, zadziwiające i zabawne. Książka zawiera również praktyczne informacje, dane teleadresowe i linki do stron internetowychwszystko, co może przydać się przy planowaniu podróży.
trudno się powstrzymać, by natychmiast nie wyruszyć w drogę. Z tym przewodnikiem nawet największy domator stanie się prawdziwym podróżnikiem!

Andrzej Paulukiewicz (ur. w 1953 r.) – znawca polskich krain, współtwórca telewizyjnego magazynu „Swojskie Klimaty” (w latach 90.), który prezentował piękno różnych regionów naszego kraju, muzykę ludową, regionalnych artystów, dawne obyczaje i legendy. Publikuje w tygodnikach „Wprost” i „Najwyższy Czas”. Wszędzie w naszym kraju czuje się u siebie, ale najbliższe mu Bieszczady.

Dominik Cymer (ur. w 1976 r.) – zajmuje się ilustracją, projektowaniem graficznym i mediami interaktywnymi. Wymyśla przedmioty, gry komputerowe , komiksy i animacje. Jego prace ukazały się m.in. w „Przekroju”, „Newsweeku”, „Machinie”, „Gazecie Wyborczej” i „Architekturze”. Na swoim koncie ma kilka wystaw zbiorowych i jedną indywidualną.

Rafał Szczepaniak (ur.  w 1981 r.) – wielki ilustrator (ponad 100 kg kości, mięsa i wody), animator i kierownik artystyczny. Publikował w niezliczonej ilości tytułów (w dziennikach, tygodnikach, magazynach, książkach). Swoje prace prezentował w Zachęcie, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, w BWA Awangarda we Wrocławiu i wielu innych miejscach.

Więcej na stronie: www.wydawnictwodwiesiostry.pl


Data dodania: 17.04.2014 - 11:32

Dotyczy wpisu: Andrzej Paulukiewicz "Kropka pe el - przewodnik po Polsce dla dzieci"

Innowacyjna Gospodarka