Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDELI Park

Adres: ul. Poznańska 1 Trzebaw

Województwo: wielkopolskie

Telefon: 61 810 81 08

E-mail: info@delipark.pl

Strona www: delipark.pl

Ocena: 3/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Dzieci uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Dlatego DELI Park – nowa atrakcja zlokalizowana 15 minut od Poznania w miejscowości Trzebaw jest właśnie dla nich. Mali odkrywcy dowiedzą się w nim,  co jadły, jak długo żyły prehistoryczne zwierzęta, które mieszkały tam miliony lat temu. Ich uwagę skupią również owady w wersji XXL. Ekspozycja obejmuje owady zagrożone wyginięciem, które żyją w sąsia-dującym tuż obok Wielkopolskim Parku Narodowym.

 

                                                   Kolejna lekcja przyrody będzie dostępna w mini zoo. Informacje o innych kontynentach, cywilizacjach i kulturach dzieci znajdą w parku miniatur. W 6-cio hektarowym parku jest również miejsce na plac zabaw z interaktywnymi atrakcjami. Niezależnie od pory roku, park będzie czynny przez cały czas. Dlatego będzie możliwość poznania zmieniającej się w ciągu roku przyrody oraz obejrzenia sezono-wych atrakcji.

Więcej informacji: www.delipark.pl
DELI Park | Park edukacyjno-rozrywkowy
Trzebaw/Rosnówko, ul. Poznańska 1
62-060 Stęszew

Galeria

Innowacyjna Gospodarka