Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaSabat Krajno - Park Rozrywki i Miniatur

Adres: Krajno Zagórze 43c Górno

Województwo: świętokrzyskie

Telefon: 41 312 77 11, 505 505 654, 692 435 319

E-mail: osrodek@sabatkrajno.pl

Strona www: www.sabatkrajno.pl

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno zlokalizowany ok 20 km od Kielc w miejscowości Krajno Zagórze u stóp Łysicy. Jest to całoroczny, rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy. To również stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi. Jedyne miejsce w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla. W parku zwiedzisz cały świat w parę godzin. Przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby przybliżyć Ci kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. Przejedziesz na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestujesz swoje umiejętności i zwalczysz swoje słabości w parku linowym. Park rozrywki zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie.

 Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja, Magia Sabatu, gwarantująca dobrą kuchnię i miłą obsługę. SabatKrajno to raj dla całej rodziny, od wnuka do dziadka.

W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13.

Sercem całego kompleksu jest jeden z najpiękniejszych placów świata – plac św. Piotra. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące ok. 20 metrów wysokości.

Ponadto można zobaczyć takie budowle jak : Coloseum, Piramidę Cheopsa, wodospad Niagara, dymiący wulkan Etna, Statuę Wolności, Wierzę Eiffla, Biały Dom oraz wiele innych.

Aleja Miniatur to niekończący się projekt, jej twórcy z każdym rokiem starają się uzupełniać ją o nowe miniatury.

Na terenie ośrodka jest darmowy parking który pomieści ponad 400 samochodów.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka