Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaActive Spa Zalesie Mazury

Adres: Zalesie 12 Zalesie

Województwo: warmińsko - mazurskie

Telefon: 606 30 63 44, 89 526 08 28, 784 953 371

E-mail: recepcja@zalesiemazury.pl

Strona www: www.zalesiemazury.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA położony jest w czystej ekologicznej strefie, bezpośrednio nad Jeziorem Orzyc Wielki w otoczeniu kompleksu leśnego. Ośrodek znajduje się 18 km od Olsztyna i 5 km od drogi krajowej numer 16 relacji Olsztyn-Augustów. Położone na wysokości ok. 120 m n.p.m. Zalesie, posiada sprzyjające wypoczynkowi bogate walory mikroklimatyczne.

Tereny otaczające ośrodek doskonale nadają się do uprawiania pieszych i rowerowych wycieczek, nordic walking, biegów na nartach, spływów kajakowych oraz grzybobrania. Na Jeziorze Orzyc Wielki, nad którym leży ośrodek można pływać łódkami , kajakami oraz rowerami wodnymi należącymi do Ośrodka. Na amatorów wędkarstwa czeka tutaj obfitość prawie wszystkich gatunków ryb występujących w jeziorach i rzeczkach Warmii i MazurWędkarze korzystają z bezpłatnych łódek pomostu. Mogą również zakupić w recepcji  pozwolenia wędkarskie uprawniające do połowów na okolicznych jeziorach.
 
WYPOCZYNEK Z DZIEĆMI NA MAZURACH
Zalesie Mazury, to wygodne pokoje 2- i 3-osobowe, wspaniała kuchnia dostarczająca uciech podniebienia, przepiękne mazurskie plenery, ponad 3,5 hektarowy teren ośrodka pełen zieleni, bliskość lasu i jeziora oraz Mazurskie Spa zapewniające niezapomnianych doznań dla ciała i ducha.
W Zalesiu Mazury Active Spa mali Goście najważniejsi!
Nasz Ośrodek został uznany przez kapitułę konkursuHOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2009" za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! W roku 2013 ponownie otrzymaliśmy najwyższy certyfikat 5 słoneczek! Zalesie zostało także wyróżnione w programie selekcjonującym obiekty przyjazne dzieciom w Polsce "GUFIK SELECT" oraz znakiem jakości KIDZONE

Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)!

BAZA NOCLEGOWA
Posiadamy dwa nowoczesne budynki hotelowe, w których oferujemy ponad 150 miejsc w pokojach 2- i 3-osobowych oraz 4-osobowych studiach.

GASTRONOMIA
Oferujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej ze szczególnym uwzględnieniem naszej kuchni regionalnej. Wszystkie potrawy przygotowujemy samodzielnie w oparciu w oparciu o staropolskie przepisy na bazie naturalnych produktów i surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców. Sami pieczemy i wędzimy mięsa oraz wędliny, sami przygotowujemy też domowe przetwory i konfitury.
 

MAZURSKIE SPA

Nasze Mazurskie Spa jest silnie związane z tradycją Warmii i Mazur. Tradycyjne zabiegi leczniczo-upiększające inspirowane otaczającą nas naturą. Wnętrza utrzymane w klimacie regionalnej architektury a zabiegi oparte na naturalnych składnikach. Używamy tylko kosmetyków dwóch polskich producentów których receptury w 100% naturalne. Każdy zabieg w naszym mazurskim SPA to swoisty rytuał w trakcie którego dostarczamy niezapomnianych doznań. Posiadamy 5 gabinetów zabiegowych w tym pokój masażu dwa dwojga.

 

Nasze Mazurskie SPA dysponuje Krainą Relaksu SPA w której macie Państwo do dyspozycji w cenie pobytu:

·         basen

·         dwie wanny jacuzzi

·         saunę fińską

·         saunę infrared

·         łaźnię parowo-ziołową

·         caldarium

·         balię schładzającą

·         brodzik do masażu stóp

·         piaszczystą plażę relaksacyjną.


 

BASEN REKREACYJNY

Zapraszamy wszystkich naszych gości hotelowych do bezpłatnego korzystania z naszej strefy basenowej z przepięknym widokiem na jezioro Orzyc. Do Państwa dyspozycji stawiamy codziennie (w godzinach 10.00-21.00) basen rekreacyjny o głębokości 1,35m, wyposażony w hydromasaże, przeciwprądy oraz wylewkę masującą. Dla naszych najmłodszych gości oferujemy specjalną strefę HAPPY KIDS z brodzikiem o głębokości 0,5m, fontanną grzybek oraz dwoma  zjeżdżalniami basenowymi - "Słoń" i „Krokodyl”.

 

SALA FITNESS

Sala fitness jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich gości hotelowych codziennie w godzinach 7.00-22.00. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt cardio firmy Life Fitness:

·         2 bieżnie treningowe

·         pionowy rowerek treningowy

·         poziomy rowerek treningowy

·         orbitrek

Zapraszamy także do korzystania z grupowych i indywidualnych zajęć z trenerem fitness

·         nordic walking

·         TBC

·         trening obwodowy

·         mocny brzuch

·         streching

 

SALE KONFERENCYJNE

Na szkolenia na Mazurach, do dyspozycji firm pozostawiamy, 5 sal konferencyjnych mogących pomieścić, w zależności od ustawienia, od 10 do 200 osób.
Wszystkie sale Zalesia Mazury wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart. Na całym terenie Ośrodka Zalesie Mazury goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu w technologii WiFi. Zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków i przerw kawowych oraz dodatkowe atrakcje w postaci zajęć teambuildingowych.


HOTEL BEZ BARIER
Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa jest przygotowany do przyjęcia osób z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyjąć grupy których uczestnicy mają ograniczone możliwości poruszania się oraz osoby na wózkach inwalidzkich.

DO DYSPOZYCJI NASZYCH GOŚCI ODDAJEMY:

·         pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, w standardzie hotelowym zlokalizowane w dwóch budynkach hotelowych (w sumie 150 miejsc noclegowych)

·         pyszne domowe jedzenie przyrządzone pod okiem szefa kuchni

·         KRAINA RELAKSU SPA- sauna sucha, sauna infrared, łaźnia parowa, caldarium, balia, jacuzzi, plaża relaksacyjna

·         BASEN REKREACYJNYze strefą Happy Kids

·         SALA FITNESS

·         BAJKOLANDIA(prawie 200m2 pod dachem z konstrukcją Małpi Gaj)

·         MINIZOO - 3 kucyki Szetlandy, osiołek oraz 2 kózki miniaturki

·         Pole piknikowo-grillowe, oświetlone z zadaszoną wiatą biesiadną

·         5 klimatyzowanych sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem

·         przystań ze sprzętem pływającym nad jeziorem Orzyc Wielki (wypożyczalnia łodzi wiosłowych, kajaków, roweru wodnego)

·         możliwość wędkowania z łodzi i pomostów na Mazurach (dostępne pozwolenia wędkarskie)

·         rowery turystyczne na wypady po mazurskich okolicach,

·         kijki do Nordic Walking

·         stół bilardowy,

·         stół do ping-ponga,

·         piłkarzyki

·         prywatna plaża, w sezonie letnim pod opieką ratownika

·         kort tenisowy

·         boisko do koszykówki i piłki siatkowej

·         3 place zabaw dla dzieci pod chmurką

·         mnóstwo udogodnień dla rodzin z małymi dziećmi

·         wypożyczalnia gier planszowych i książek

·         masaże i zabiegi w SPA na twarz i ciało

·         bezpłatne korzystanie z bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi)

·         miejsca parkingowe

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI SEZONOWYMI  OFERTAMI SPECJALNYMI

www.zalesiemazury.pl/oferty_specjalne

Galeria

Innowacyjna Gospodarka