Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości

Strona www: www.zakamarki.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Trusia jest zła! Potknęła się o kamień i boli palec. Całe szczęście obok jest jej przyjaciel Cynamon, który współczuje i pociesza!

Ale co to? Cynamon rozmawia z wiewiórką, daje jej orzech… Trusia jest zazdrosna! Cynamon zaczyna się martwićgdzie zniknęła Trusia? Trusi wstyd, że obraziła się na Cynamona. Zaczyna za nim tęsknić. Czy się odnajdą? Czy się pogodzą? Ach, jaka by to była ulga i radość!

Cynamon i Trusia odkrywają i nazywają uczucia – te gwałtowne i buzujące na powierzchni oraz te kryjące się gdzieś głęboko.

Zgrabne i nieoczywiste wiersze Ulfa Starka oraz wyraziste i zabawne ilustracje Charlotte Ramel tworzą niepowtarzalny klimat książek o Cynamonie i Trusi.

Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości

tekst: Ulf Stark
ilustracje: Charlotte Ramel
tłum.: Agnieszka Stróżyk
ISBN 978-83-7776-031-4
twarda oprawa
24.90 zł
28 stron
wiek: 3+


Wydawnictwo Zakamarki poleca również:
Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów
Cynamon i Trusia. Wierszyki na okrągły rok

Galeria

Innowacyjna Gospodarka