Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaWinner - Szkoła Windsurfingu

Adres: ul. Wików Morskich 2 Kiekrz

Województwo: wielkopolskie

Telefon: 606 240 204, 602 235 998

E-mail: winner-tenis@wp.pl

Strona www: www.winner.poznan.pl/windsurfing/

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

 

Witam wszystkich miłośników windsurfingu

 
Winner Szkoła Windsurfingu i Tenisa założyliśmy w roku 2008, w pierwszych latach prowadziliśmy naukę gry  w tenisa stopniowo przygotowując się do poszerzenia swojej działalności o szkolenie w zakresu windsurfingu
W roku 2010 ruszyła baza szkoleniowa, która mieści się nad jeziorem w Kiekrzu na terenie Żeglarskiego Ludowego Klubu Sportowego przy ul. Wilków Morskich.
 
W ramach naszej szkoły  prowadzimy zajęcia szkoleniowe na różnych poziomach zaawansowania przy wykorzystawniu wysokiej klasy sprzętu szkoleniowego. Nasi kursanci mają również do dyspozycji w ramach zajęć platformę szkoleniową, która pozwola zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat sprzętu oraz zachowań na desce przed zejściem na wodę. Każda osoba wychodząca na wodę wyposażona jest w kamizelkę asekuracyjną, a w przypadku złych warunków atmosferycznych piankę. Dodatkowo dla zabezpieczenia osób które wypływają na wodę na brzegu czeka ponton.
 
W naszej bazie można również wypożyczyć oraz przechować sprzęt windsurfingowy. W bazie istnieje również możliwość testu sprzętu windsurfingowego. Dzięki naszemu doświadczeniu udzielimy każdemu kto rozważa zakup bądź wymianę sprzętu fachowej porady, a kupując za naszym pośrednictwem można liczyć na atrakcyjne rabaty na takie marki jak: Gastra, Tabo, Orange, Loft, Dakine i inne. Można u nas również nabyć piankę, buty i odzież windsurfingową marki: Quksilver/ Roxy.
 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ BAZY W KIEKRZU KAŻDEGO ROKU OD POCZĄTKU MAJA DO KOŃCA WRZEŚNIA!

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka