Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaMAŁA LINGUA szkoła języków obcych dla dzieci - Siedlce

Adres: ul.Piłsudskiego 36/2 Siedlce

Województwo: mazowieckie

Telefon: 797 096 986

E-mail: siedlce@malalingua.eu

Strona www: www.malalingua.com.pl/siedlce

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

MAŁA LINGUA to ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci stanowiących grupę LINGUA TEAM European Language Program.

WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY – nasze hasło doskonale obrazuje główne założenie szkoły - Na każdym etapie nauki w szkole uczniowie doświadczają bardzo innowacyjnych i dostosowanych do potrzeb ich grupy wiekowej technik pracy na zajęciach, niezmiernie angażujących autorskich projektów dydaktycznych, które nie tylko wciągają i motywują do nauki, ale też skutkują ogromnym postępem językowym, nawet w bardzo wczesnej fazie nauki języka obcego.

MAŁA LINGUA szkoła języków obcych dla dzieci została stworzona z myślą o najmłodszych i tak ważnej dla nich w obecnych czasach nauce języków obcych. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci z zastosowaniem innowacyjnej metody nauki języka, która dzięki swojemu ukierunkowaniu na przyjemność przyswajania wiedzy, doskonale wprowadza dzieci w świat nauki języków obcych, sprawiając, ze nauka staje się wspaniałą przygodą a nie obowiązkiem.

 


CO NAS WYRÓŻNIA?

- autorska metoda MAŁA LINGUA oparta o BAJKOWY MOTYW RODZINY BLABBERSÓW
- autorskie materiały dydatktyczne, dostępne tylko w naszej szkole (m.in.pacynki Blabbersów, płyty CD oraz KARAOKE, readersy, słowniki, kalendarze wydarzeń)
- nauczanie projektowe
- portfolio językowe PASZPORT BLABBERSA - możliwość śledzenia postępów językowych Twojego dziecka po każdych zajęciach
- innowacyjne techniki pracy na zajęciach: multimedia, tablice interaktywne, You Tube, podcasty
- nauczanie pełno zdaniowych wypowiedzi
- entuzjazm i pasja naszych Lektorów, a przede wszystkim jakość naszych usług i osiągane przez Słuchaczy postępy językowe.

Naszą jakość potwierdzają certyfikaty: European Language Label, Certyfikat Oxford Quality, MIEJSCE ODKRYWANIA TALENTÓW.

 


DLACZEGO BAJKOWY MOTYW?

Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami. Poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku, z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię  i tym samym zachęca je do efektywnej nauki.

 


W MAŁA LINGUA najmłodsi poprzez poznawanie przygód Blabbersów uczą się mówić pełnymi zdaniami oraz przygotowują się do komunikacji w tzw. naturalnym środowisku językowym, tj. za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Użycie metody MAŁA LINGUA gwarantuje ograniczenie zapominania poznanych dotąd zasobów językowych i  zapewnia u dzieci postęp językowy.

 Założenie stymulowania zmysłów dziecka znajduje swoje ograniczenia w grupie wiekowej 10-12 lat, kiedy to struktury gramatyczno-leksykalne są już wprowadzane w sposób opisowy. Dla grupy wiekowej 10-12 lat metoda i zastosowanie motywu Blabbersów zostały więc odpowiednio zmodyfikowane.

 


W ramach metody MAŁA LINGUA wykorzystywane są autorskie materiały dydaktyczne z linii The Blabbers` fan club, między innymi Ilustrowany Słownik Blabbersów, płyta z piosenkami i płyta Karaoke Blabbersów The Blabbers` songs fan club, książeczki w uproszczonej wersji językowej z przygodami Blabbersów The Blabbers` adventures fan club, Kalendarz Wydarzeń z życia Blabbersów The Blabbers` fan club Day after Day.

 


W MAŁA LINGUA NAUCZYMY TWOJE DZIECKO MÓWIĆ W JĘZYKU OBCYM!

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka