Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDom Przyrodnika im. E. i S. Foryś

Adres: ul. Bogusławskiego 18 Bielsko-Biała

Województwo: śląskie

Telefon: 33 814 33 19

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Przy ulicy Bogusławskiego 18 (równoległa do Żywieckiej) mieści się w Bielsku-Białej Dom Przyrodnika. Jest to swoiste prywatne muzeum, w którym znajdziemy na stałych wystawach około 450 egzemplarzy wypreparowanych ssaków i ptaków (wraz z gniazdami i jajami), a także około 1200 gatunków krajowych i egzotycznych motyli i chrząszczy...

Dodatkową atrakcją jest możliwość zobaczenia na terenie posesji żywych zwierząt - sarny, kozy, królików, zajęcy, bażantów i szynszyli.
Do obejrzenia wystaw Domu Przyrodnika zachęcamy wszystkich, zwłaszcza że opiekunowie tego muzeum oferują bezpłatny wstęp. Pod numerem telefonu 33 814 33 19 można uzgodnić terminy zwiedzania dla większych grup. Dom Przyrodnika to atrakcja, której będąc w Bielsku nie można przegapić.

Wstęp wolny.

Dni i godziny dostępności:
wtorek, czwartek i niedziela: 10.00 - 13.00.

Żródło informacji: www.bielsko.biala.pl

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka