Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaM. C. Dalahaye - Gdy stajesz się mamą

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Gdy stajesz się mamą

 

MARIE CLAUDE DELAHAYE

 

wydawnictwo: Hachette

ilość stron: 272

format: 15x21 cm

rok wydania: 2012

data premiery10 kwiecień 2012

cena: 29,90

 

Gdy kilka lat temu po raz pierwszy w życiu zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowym oprócz ogromnej euforii w mojej głowie zrodziły się również myśli, że teraz mój organizm przejdzie "burzę". Wszystko zacznie się zmieniać, a hormony zaczną dawać mi się we znaki. Każda kobieta zdaje sobie sprawę z tych zmian, lecz tak naprawdę bez odpowiedniej lektury wiele sytuacji dla nas jest nie lada zagadką. A więc by szczęśliwie i bez obaw przeżyć te 9 miesięcy warto sięgnąć po jakąś ciekawą i jednocześnie mądrą książkę.

Ja taką znalazłam bez kłopotu. Wśród wielu pozycji tego typu wybrałam jedną, która towarzyszyła mi przez cały ten czas. Zaglądałam do niej niemalże codziennie, co niestety bardzo odbiło się na jej wyglądzie ;) Była jednak dla mnie encyklopedią wiedzy, o której nawet nie śniłam.

Gdy wydawnictwo Hachette zaproponowało mi zapoznanie się z tym poradnikiem pomyślałam, że i tak nic nie przebije "mojej" książki, którą tak bardzo pokochałam. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak się ucieszyłam, , gdy okazało się, że to ta sama książka. Tylko nowsze wydanie! Zatem bez wahanie mogę ja polecić wszystkim przyszłym mamom, bo według mnie jest rewelacyjna. Ta książka nie jest obszerna a jednocześnie zawiera wszystko co potrzeba. Znajdziemy wewnątrz mnóstwo ciekawych schematów, które obrazują jak w danym momencie wygląda nasz bobas oraz wszelkiego rodzaju tabele z niezbędnymi informacjami o zmianach zachodzących w organizmie naszego dziecka 9wielkośc, waga, rozwój organów itp) i naszego organizmu (jakie objawy mogą w danym momencie występować, na co zwrócić uwagę, jakie badania wykonywać i kiedy itp.) tydzien po tygodniu. Tu znalazłam wszystkie informacje o tym jak dbać o skórę w okresie ciąży, jakie mogę wykonywać ćwiczenia, jak dbać o higienę, kiedy załatwiać rożnego rodzaju formalności... Oj, mogłabym tak wyliczać w nieskończoność. Dla mnie ta książka była encyklopedia wiedzy o tym co się ze mną dziejeDzięki nim w ciągu tych 9 miesięcy nie było miejsca na nerwy. To był sam relaks, gdyż ta lektura rozwiewała moje wszelkie wątpliwości i odpowiadała na wszystkie pytania. Bez wahania polecam ja wszystkim przyszłym mamą, bez względu na to czy jest to ich pierwsza czy kolejna ciąża. I z cała pewnością się na niej nie zawiedziecie. Ja jestem zachwycona!

Za książkę serdecznie dziękuję wydawnictwu HACHETTE :)


Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Innowacyjna Gospodarka