Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDorota Krassowska - Zabawy z Filipkiem

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Zabawy z Filipkiem

 

DOROTA KRASSOWSKA

 

wydawnictwo: Skrzat

ilość stron: 64

format: 20x28 cm

rok wydania: 2007

cena: 13,41

 

Jest to książeczka po brzegi wypełniona przeróżnymi zadaniami dla przedszkolaków ;)

Znajdziemy w niej naprawdę wiele zadań przy rozwiązywaniu których dziecko zapewne będzie miało ogromną frajdę.

Jej zawartość jest bardzo różnorodna. Łączenie kropek, odrysowywanie przez kalkę, odnajdywanie ukrytych rzeczy, wycinanie, nalepianie, labirynty, kolorowanki, szukanie szczegółów, dokańczanie rysunków  to wszystko tylko część ćwiczeń zawartych w środku.

Po za tym znajdziemy tam również domek, foczkę, wiewiórkę oraz sowę, które należy wyciąć i skleić, a potem pozostaje już tylko zabawa :)

Omal zapomniałabym wspomnieć o czymś co moje dziecko uwielbia w takich książeczkach najbardziej. to oczywiście naklejki. W tej również ich nie zabrakło. W samym środeczku umieszczone 24 naklejki, które będą nam, a właściwie dziecku potrzebne przy rozwiązywaniu zadań :)

Nikusiowi z racji tego, ze bardzo lubi takie książki z zadaniami, spodobała się ona ogromnie... Ja jako mama, która często ma do czynienia z tego typu pozycjami mogę szczerze polecić :) 

Wielkim plusem jest jej różnorodność. Dziecku na pewno nie znudzą się zadania w niej zawarte ponieważ trzeba wykonywać je różnymi technikami plastycznymi. A wiadomo, że im więcej wycinania i naklejania tym ciekawiej :)

A dzięki ilości stron zabawa z Filipkiem będzie trwała wystarczająco długo.

Zarówno ja jak i mój synek jesteśmy bardzo zadowoleni, ze możemy wspólnie wykonywać te ciekawe zadania :)

 

Bardzo dziękuję wydawnictwu SKRZAT za możliwość zrecenzowania tej książeczki :)

Marta Trzcińska (Marta mama Nikusia)

 

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka