Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaP. Baccalario, A. Gatti - Kieliszek trucizny

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Kieliszek trucizny

 

PIRDOMENICO BACCALARIO

ALESSANDRO GATTI

 

wydawnictwo: Zielona Sowa

ilość stron: 172
format: 14,5x20,5 cm

rok wydania: 2011

cena: 24,90

 

I znów coś dla tych co lubią zagadki, tajemnicę i odrobinę dreszczyku na plecach

Kieliszek trucizny to powieść o mieszkańcach pewnej kamienicy i ich nietypowym hobby. Pani Jaśmina i jej syn Ludwik, Wiktor, Leon, pan Ferdynand oraz Nikola i Simon uwielbiają rozwiązywać zagadki. W tym celu założyli klub detektywów, a ich pierwszą sprawą jest rozwikłanie tajemnicy podwójnego morderstwa w okolicy. A wierzcie mi, że ta sprawa wcale nie jest łatwa

Jednak żaden szczegół nie umknie takiemu zespołowi. Klub detektywa skrupulatnie przestudiował każdy wątek sprawy i... rozwiązał tajemnicę! I przyznam szczerze, że nawet mnie zaskoczył rezultat tej sprawy.

Kieliszek trucizny to ciekawa książka dla młodzieży. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo, które wraz z sąsiadami prowadzą śledztwo. Książka obfituje w wiele ciekawych i zaskakujących sytuacji. Zagadka w tej lekturze jest przedstawiona ciekawie i zawile. Autor krok po kroku odsłania nam po trochu poszczególne elementy, by na koniec wyjawić mordercę.

Mnie ta powieść bardzo się spodobała. Choć to książka dla młodzieży, przeczytałam za jednym podejściem. Akcja wciąga od samego początku i trudno się oderwać od tej lektury do ostatniej strony. Ci detektywi - amatorzy rewelacyjnie się bawią podczas tak trudnego zadania, a ich spostrzegawczość i talent do łączenia różnych wątków na pewno nie raz zaskoczy czytelnika.

To świetna lektura dla wszystkich tych, którzy lubią zagadki i tajemnice. Dla wszystkich, którzy nie lubią się nudzić przy książce. Którzy lubią szybką i zawiłą fabułę. To po prostu fajna lektura dla miłośników zagadek detektywistycznych . Mnie książka pochłonęła bez reszty i już nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejną jej część.

A dla wszystkich tych, którzy kochają zagadki i równie mocno polubią książkę o detektywach amatorach polecam gorąco stronę Na tropie sensacji. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawostek, zagadek oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami :)

Książkę otrzymałam od wydawnictwa ZIELONA SOWA,  dziękuję :)


Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka