Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAgnieszka Frączek - Kocham Cię!

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Kocham cię!

 

AGNIESZKA FRĄCZEK

 

wydawnictwo: Wydawnictwo Debit

ilość stron: 30

format: 25,5x19,5 cm

rok wydania: 2011

cena: 19

 

Te słowa najchętniej wykrzyczałabym całemu światu tuz po przeczytaniu tej książki. A dlaczego? Sama nie wiem. Ta książka po prostu w ten sposób nastraja. Sprawia, że uczuciasię rwa na zewnątrz.

Ale do rzeczy. Kocham cię to książeczka z rewelacyjnym - jak zwykle - tekstem Agnieszki Frączek. Wierszowane opowiadanie to historia małej dziewczynki, która ma mnóstwo osób wokół siebie do kochania. A wszystko zaczyna się od tego, jak jej przyjaciel Ryś wcisnął jej do kieszonki kamyk w kształcie serduszka.

"A na dodatek szepnął do uszka,

że on... że chyba... że bez wątpienia...

I na tym skończył.

I poczerwieniał."

Cała książeczka jest napisana w taki sposób, jakby to ta mała dziewczynka wszystko opowiadała. Opisuje swoje harce z tatusiem i czas spędzony z mamusią i babcią. Dziewczynka otoczona jest całym mnóstwem kochających osób, i ona także bardzo wszystkich kocha.

Ja za to z miejsca zakochałam się w tej właśnie książce. Ciepła i za razem zabawna rymowanka wpada w uchoi czyta się szybko. Sama z wilką przyjemnością do niej wracam i chętnie czytam mojej Ali.

Moje dziecko także polubiło książkę. Czytałyśmy już tak wiele razy, że  fragmenty cytuję już z pamięci. Alicja słucha wierszyka bardzo zadowolona, bo w sumie gdyby nie ten fragment z kotkiem książeczka spokojnie mogłaby opowiadać właśnie o niej.

Kocham cię jest również przepięknie ilustrowane. Każda strona to piękny kolorowy obrazek, który przedstawia dany fragment tekstu.

A na samym końcu po wewnętrznej stronie okładki jest miejsce by wpisać imię osoby, którą się kocha. Ja natychmiast napisałam Alicja i podarowałam książeczkę mojemu dziecku. Teraz córeczka traktuję jak jakiś wielki skarb :)

Ta książeczka jest cudna!! Zakochałam się w niej natychmiast i bardzo się cieszę, że trafiła właśnie do nas.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję WYDAWNICTWU DEBIT :)


Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka